درد دل های ناگوار مهدی رحمتی

به گزارش ملت ایران به نقل از افکار نیوز: خبردار شدیم بهمن دهقان، نماینده تام الاختیار علی دایی به طور اتفاقی با سیدمهدی رحمتی، سنگربان خبرساز چند هفته اخیر استقلال در کلینیک این باشگاه ملاقات داشته است.

بنا بر شنیده ها ظاهرا این ملاقات دوستانه چندان هم کوتاه و معمولی نبوده و حدود یک ساعتی به طول انجامیده است. در آستانه بازی استقلال و راه آهن با بهمن دهقان تماس گرفتیم تا از چند و چون این دیدار پرس و جو کنیم که دوست و یار همیشگی علی دایی پس از اصرار فراوان ما گفت: «چندان دوست ندارم درباره این دیدار دوستانه حرف بزنم، ولی خلاصه به شما بگویم که پس از شنیدن درد دل سیدمهدی رحمتی متوجه شدم این دروازه بان لایق و شایسته خیلی مظلوم واقع شده است. به نظرم برخی افراد هم دارند به رحمتی ظلم می کنند که این اصلا درست نیست. باید پای صحبت های سیدمهدی رحمتی بنشینید تا خیلی چیزها برایتان روشن شود. هر چند او به خاطر حفظ آرامش تیم ملی نمی خواهد فعلا مصاحبه کند یا حرفی بزند که تیم کشورمان را به حاشیه ببرد و…»

پس از استماع حرف های بهمن دهقان از او پرسیدیم: حکایت این خداحافظی عجولانه سیدمهدی رحمتی چیست؟ آیا پای جواد نکونام وسط است؟ که نماینده تام الاختیار علی دایی مختصر و مفید جواب داد: «صحبت های سیدمهدی رحمتی با من درد دل و خصوصی بود که باید به رسم امانت نزد من محفوظ بماند و فعلا رسانه ای نشود، اما شنیدن قصه پر غصه این دروازه بان بزرگ واقعا ناگوار بود، واقعا…»