ملت ایران: مانوئل نویر دروازه بان شماره یک تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ سابقه ای ۲۰ ساله در باشگاه شالکه دارد او محصول آکادمی این باشگاه است که روزهای خوبی را با آبی ها تجربه کرد و به عنوان کاپیتان قهرمانی در دی اف بی پوکال را با این باشگاه تجربه کرد.

نویر در آستانه دیدار مقابل باشگاه سابق خود در نشست خبری پیش از بازی گفت: " من هنوز هم دوستان خوبی در شالکه دارم و به خوبی از آنچه در این باشگاه اتفاق افتاد با خبر هستم شرایط کنونی شالکه و مسیری که در آن قرار گرفته است جای تاسف دارد. "

پیروزی مقابل شالکه ی بحران زده نباید برای بایرن کار سختی باشد اما بدون شک این یک بازی ویژه برای نویر است او در مورد این دیدار گفت: " ما به دنبال کسب سه امتیاز بازی و حفظ فاصله ی امتیازی ایجاد شده با رقیبان هستیم ما فرصتی برای جبران اشتباه در این بازی نخواهیم داشت. "

نویر به بازیکنان بایرن هشدار می دهد تا بدلیل شرایط وخیم شالکه تیم حریف را دست کم نگیرند: " شالکه در این فصل نشان داده است که در بازی های رودرو مقابل تیم های مدعی قدرت مندظاهر شده است خصوصا در چنین شرایطی بازیکنان این تیم با انگیزه ی بالاتری مقابل ما قرار خواهند گرفت. "

گل