قلعه‌نویی:نمی گویم خبرنگاران پاک نیستند اما...!

به گزارش ملت ایران به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک بر صفر برابر راه آهن در نشست خبری اظهار داشت: تسلیت می‌گویم درگذشت رضا داودی دروازه‌بان خوب خوزستانی و استقلال اهواز را در مورد بازی می‌گویم الان که بردیم. اگر سازمان لیگ عدالت را رعایت می‌کرد و از همه نیروهای خودمان استفاده می‌کردیم ۷۰ دقیقه خوب بازی می‌کردیم. فوتبال خوب و شناوری را ارایه کردیم. در مالکیت و ارسال توپ خوب بودیم و باید به همه تبریک بگویم. رقبا برده بودند و متاسفانه چند هفته‌ای است یک بازی علیه ما شروع کرده‌اند. داوری علیه ما است و از بیرون برنامه ریزی می‌کنند. امروز ۲ پنالتی برای ما گرفته نشد و گل حنیف عمران زاده هم درست بود. کارشناسان بگویند روی موسوی پنالتی شد یا نه؟

سرمربی استقلال تاکید کرد: سه بازی است که با ما این گونه رفتار می‌شود. بازی خوب بود و هوادار لذت برد و راه آهن لایه دفاعی داشت اما هیچ موقعیتی نداشت. به سید مهدی رحمتی تبریک می‌گویم که بهترین گلر آسیاست. در یک صحنه خیلی خوب با یک عکس العمل خوب تیم ما را نجات داد و در مجموع عملکردش را ستایش می‌کنم.

وی افزود: ملی‌پوشان خسته بودند و می‌خواستم به خسرو حیدری و مجتبی جباری استراحت بدهم اما نشد. ما مشکل مالی داریم، فتح‌آلله‌زاده زحمت می‌کشد. ۲۵ بازی کردیم اما فقط ۳۰ درصد پول بازیکنان پرداخت شده است. باید به ما کمک شود تا مشکلات حل شود.

سرمربی استقلال در مورد اینکه آیا به استقلال مدنظرش رسیده یا نه، گفت: پیش از این ۲ ایراد داشتیم؛ رو به جلو نبودیم و سرعت هم نداشتیم اما اکنون خوب شده‌ایم. اوج کار ما در آسیاست.

قلعه‌نویی در مورد اعتراض به داوری‌ گفت: من اعتراض کردم که چرا پنالتی‌ را نگرفته‌اند.

وی در مورد اعتراض او و دایی علیه داور گفت: داور تصمیمی می گیرد شاید تصمیمش هم اشتباه باشد. شاید فیلم را ببینم بگویم اشتباه می‌کنم اما پنالتی با خطای ساده فرق می‌کند. اگر اینطور باشد عذرخواهی می‌کنم. البته جو داوری ما پاک است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه بهتر است اعتراض نکنید و کمتر با رسانه‌ها درگیر شوید، گفت: اگر این کار را بکنم دیگر قلعه‌نویی نیستم. حضرت علی(ع) گفت باید حق را بگویید. ۳۳۰ مقاله را دیده‌ام. از آن ماجرا(درگیری در تمرین) عکسی گرفته‌اند که پشت آن برج میلاد است. جالب اینکه در همین صحنه درگیری یک بنده خدا را برده اند و عکسی از او گرفته اند که به این درگیری ربط داشت، که پشت همان عکس نیز برج میلاد است. من مانده ام آن عکاس در آن صحنه درگیری کجا بود و می دانست چنین اتفاقی رخ خواهد داد.

وی در مورد اینکه این اعتراض‌ها درفوتبال روز دنیا نیست و چرا فقط در ایران چنین اعتراض های وجود دارد، گفت: تصور می‌کنید مقصر کیست؟ ما نمی‌گوییم جامعه خبرنگاری ناپاک است اما برخی قلم‌شان آن‌طور نیست که حق را انعکاس بدهند. یک آدم هرچه دوست داشته سر تمرین گفته و بعد از او مصاحبه گرفتند. فردا این فرد می‌گوید هرکس می‌خواهد خود را نشان بدهد. نشستی با خبرنگاران داشتیم و گفتیم این حرف‌ها بیرون نرود، اما واو به واوش(کلمه به کلمه) منتشر شد. من می‌گویم جو پاک است، آنهایی که علیه من قلم می‌زنند از کسی پول نمی‌گیرند، اما از قیافه من خوششان نمی‌آید و به کسی انگ نمی‌زنیم. من می‌گویم خبرنگاران پاکند و هیچ مشکلی هم نیست اما…