ریبری: بایرن به اندازه رئال و بارسا خوب است

ملت ایران: فرانک ریبری بازیکن فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که به نظر او، تیم آلمانی اش به اندازه رئال مادرید و بارسلونا خوب است. این ستاره فرانسوی درعین حال یادآوری کرده که تصمیم سران این باشگاه برای به خدمت گرفتن پپ گواردیولا به عنوان سرمربی فصل بعدشان بدان معناست که این تیم را باید جزو سه تیم برتر دنیای فوتبال دانست.

ریبری در صحبت هایی به روزنامه اکیپ گفت: «گواردیولا، گواردیولاست. آمدن او به بایرن نشان دهنده این است که بایرن مثل هر تیم دیگری نیست. اگر توانسته ای گواردیولا را به خدمت بگیری پس در سطح و رده بالایی هستی. بایرن یکی از سه تیم برتر دنیای فوتبال درکنار بارسا و رئال است.»

ریبری ادامه داد: «این منطقی بود که سران باشگاه نام گواردیولا را در همان زمان که اعلام کرده بودند اعلام کنند. آن هم به خاطر شایعاتی که حول گواردیولا و باشگاه ما وجود داشت.»

این بازیکن ۲۹ ساله به علاوه به تمجید از یوپ هاینکس سرمربی کنونی بایرن پرداخت و اعلام کرد که اوتا پایان عمر فوتبالی اش در بوندس لیگا به فعالیت مشغول خواهد بود. ریبری گفت: «او اعتمادمن را به بایرن بازگرداند. بعید می دانم که این تیم را ترک کنم.»