ملت ایران: بازیکنان پرسپولیس تمرینات پرنشاط خود را صبح امروز هم در چهارباغ کرج ادامه دادند و در پایان تمرین، مسابقه پرتاب نیزه با میله‌های موانع که مخصوص تمرینات است برگزار کردند.

تمرین امروز پرسپولیس در غیاب چهار ملی‌پوش، کریمی و معدنچی که مصدوم هستند و عادل کلاه‌کج برگزار شد. سرخپوشان از ساعت ۱۰:۳۰ ابتدا راهی سالن شدند و به تمرین شکم و شنا پرداختند و سپس به زمین فوتبال رفتند که با آفتاب صبحگاهی و آرامش حاکم بر کمپ، حال و هوای پرنشاطی را برای سرخپوشان فراهم کرده بود.

تمرین صبح امروز با فشار کمتر نسبت به صبح دیروز انجام شد که به دلیل انجام تمرین پرفشار در نوبت بعدازظهر، چنین تصمیمی اتخاذ شد. تمرین امروز سرخپوشان بیشتر به مرور برنامه‌های تاکتیکی و تکنیکی اختصاص یافت.

پرسینگ و تمرینات تاکتیکی روی دفاع و حمله از جمله برنامه‌های انجام شده توسط سرخپوشان بود. در این تمرین سعید شیرینی هم از نزدیک نظاره‌گر تلاش سرخپوشان بود.

در پایان تمرین امروز، چند نفر از بازیکنان پرسپولیس یک مسابقه پرتاب نیزه هم برگزار کردند که در این بین محسن بنگر و محمد نوری بهترین رکورد‌ها را به نام خود زدند. سرخپوشان پس از تمرین، راهی استخر و سونا شدند.

گل