ملت ایران: سرانجام پس از کش و قوس های فراوان مهاجم ناراضی منچستر سیتی راهی باشگاه مورد علاقه خود شد، باشگاهی که حتی در زمان حضورش در اینتر با پوشیدن لباس میلان در یک برنامه زنده تلویزیونی علاقه خود به روسونری را نشان داد هر چند که این اتفاق باعثفروش و انتقال او از اینتر به باشگاه منچستر سیتی شد اما او در نهایت پس از گذشت ۲.۵ سال دوری از ایتالیا به کشورش بازگشت اما این بار در تیمی که از کودکی طرفدار او بوده.

به گزارش ملت ایران به نقل از ac - milan. ir - عصر روز سه شنبه شبکه اختصاصی باشگاه میلان ایتالیا در یک گزارش جنجالی خبر از این انتقال داد، بر اساس این گزارش بالوتلی پس از پایان دیدار سیتی برابر کوئینز پارک رنجرز با هواپیمای اختصاصی که در فرودگاه لندن منتظر او است راهی میلان ایتالیا می شود و پس از گذراندن تست های پزشکی قراردادش را رسما با میلان امضا خواهد کرد.

این در حالی است که باشگاه میلان در فروشگاه رسمی اینترنتی خود کار فروش لباس رسمی تیم با نام بالوتلی را پیش از پایان یافتن تست های پزشکی فردا شب(چهارشنبه) بالوتلی آغاز کرده است.

استفان الشعراووی جوان از ورود هموطنش به میلان بسیار خوشحال است، زوجی که در تیم ملی ایتالیا تجربه بازی کنار یکدیگر را بیش از این داشته اند. الشعراووی در صفحه ی توئیترش نوشت " خوش آمدی ماریووووووووو!!!! از اینکه به میلان آمدی بسیار خوشحالم. "

استفان الشعرووی همچنین در رابطه با مدل موهای خود و ماریو بالوتلی که در نوع خود منحصر به فرد است نظرش را چنین عنوان کرد " بدون شک ما می توانیم مهاجمان موریکن باشیم "(با خنده به مدل موهایش اشاره می کند.)