به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: پس از جملات جنجالیمایلی‌کهندر برنامه ۹۰، شبکه‌های اجتماعی پر از اظهارنظرهایی در این باره بود و خلاصه اینکه همه تعجب می‌کردند. مایلی‌کهن که یک مربی ارزشی محسوب می‌شد، چنین جملاتی را بر زبان بیاورد. علاوه بر شبکه‌های اجتماعی صحبت‌های وی بازتاب زیادی در رسانه‌ها هم داشت و دیروز خبرگزاری‌ها و سایت‌ها به این ماجرا پرداختند.

پس از اینکه مایلی‌کهن نام خواننده قبل از انقلاب را برزبان آورد، چند ثانیه‌ای صدایش قطع شد اما چون پایان برنامه بود، ترجیح دادند تا صدایش قطع نشود.

در هر حال محمد مایلی‌کهن دربرنامه ۹۰با نام بردن از یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی،عادل فردوسی‌پوررا در وضعیتی عجیب گرفتار کرده بود و مشخص بود که این ماجرا تبعاتی را خواهد داشت.

دیروز از راهروهای صدا و سیما شنیده شد که محمد مایلی‌کهن قرار است دوباره ممنوع‌التصویر شود. ضمن اینکه او قبل از اینکه روی خط برنامه ۹۰ برود، در یک برنامه رادیویی هم حاضر شده و حرف‌های جنجالی بسیاری زده بود.

البته ظاهرا فردوسی‌پور پس از اینکه برنامه به پایان می‌رسد، ۴۵ دقیقه‌ای در سازمان می‌ماند تا درباره کلیت ماجرا توضیحاتی ارائه کند. البته آنچه دیروز به گوش رسیده این است که تصمیماتی برای ممنوعیت پخش تصویر و صدای محمد مایلی‌کهن گرفته شده است.

اگر ممنوعیت تصویر محمد مایلی‌کهن به صورت رسمی اعلام شود، این برای دومین‌بار است که سرمربی سابق تیم ملی پخش صدا و تصویرش از صدا و سیما ممنوع می‌شود. این اتفاق در حالی افتاد که گزارشی از تلویزیون پخش شد و در آن گزارشگر اعلام کرد که مایلی‌کهن در کرج باغ ۸۰۰ میلیون تومانی دارد.

مایلی‌کهن آن روزها گفت: «متاسفم که آقایان این گفته را از رسانه ملی پخش کردند. باغ ۸۰۰ میلیونی من جنب ویلای پنج میلیاردی ضرغامی است!»

این جمله باعثشد تا وی مدت زیادی صدا و تصویرش از شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی پخش نشود تا بالاخره خودش اعلام کند که صدا و تصویرش از صداو سیما پخش نمی‌شود.

البته رسانه ملی در این باره اطلاع‌رسانی مستقیمی ندارد اما به همه برنامه‌سازان و تهیه‌کنندگان اعلام می‌کنند که چه کسانی نباید صدا و تصویرشان از شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی پخش شود.

در هر حال جمله‌ای که مایلی‌کهن در برنامه ۹۰ درباره " داریوش " به زبان آورد، مطمئنا برای او که می‌خواهد از تریبون صدا و سیما استفاده کند، ضرر به بار آورده و شاید همین الان او از اینکه چنین جملاتی گفته پشیمان هم باشد.