به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: در آخرین شب از دور رفت مرحله یک هشتم نهاییلیگ قهرمانان اروپا، دو دیدار به طور همزمان از ساعت ۲۳:۱۵ برگزار شد که در مهم ترین مسابقه تیم فوتبال گالاتاسرای در ورزشگاه خانگی خود ترک تلکام آرنا در شهر استانبول پذیرایچلسیانگلیس و شاگردان خوزه مورینیو بود که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
فرناندو تورس در دقیقه ۹ برای چلسی گلزنی کرد و چجو مدافع پیش تاخته گالا در دقیقه ۶۵ بازی را به تساوی کشاند.

گالاتاسرای در گروه دوم این رقابت ها پس از تیمرئال مادریدو با شکست یوونتوس به عنوان تیم دوم به مرحله یک هشتم نهایی راه یافته بود و چلسی در گروه پنجم این رقابت ها بالاتر از شالکه به عنوان تیم نخست راهی مرحله حذفی شده بود.
دیگر تیم های صعود کرده گروه های دوم و پنجم نیز شب گذشته به مصاف هم رفتند، جایی که شالکه در ورزشگاه خانگی خود ولتینس آرنا از رئال مادرید و شاگردان کارلو آنچلوتی پذیرایی می کرد.
این مسابقه در نهایت با نتیجه پرگل ۶ بر یک به سود کهکشانی های رئال مادرید به پایان رسید و ژرمن های آبی پوش در گلزن کرشن گلباران شدند.
در این دیدار گرت بیل در دقایق ۲۱ و ۶۹، بنزما در دقایق ۱۳ و ۵۷ و کریستیانو رونالدو در دقیقه ۵۲ و ۸۹ برای رئال گلزنی کردند تا رئال مادرید در همان بازی رفت کار را تمام کرده و از هم اکنون خود را در یک چهارم نهایی این جام ببیند. تک گل شالکه را نیز هونتلار در دقیقه ۹۰ وارد دروازه رئال کرد.