دروازه بان نفت طرفدار کدام تیم است؟

حامد فلاح زاده این روزها به دروازه بان شماره یک نفت تهران تبدیل شده است. او در پستی به بازی مشغول است که جنجال و سروصدایی عجیب پشت سر آن است. موضوع همان سوشا مکانی است. گلر شماره یک سابق که حالا بیرون است و منتظر تعیین تکلیف.

*گویا قدمت برای نفت بسیارخوب بود؟
خداراشکر بعدازپنالتی که دربازی با راه آهن واولین بازی نیم فصل دوم که تیممان به برد نیازداشت مهارکردم، نفت روی غلتک برد افتاد وبه لطف خدا توانستم جایگاهم رامحکم کنم.
*با پیروزی پرگل دربازیهای اخیر، توقع ازنفت بالاتررفته؟
پارسال هم اگرخاطرتان باشد ما یکی ازمدعیان سهمیۀ آسیا بودیم، امسال هم درچند هفتۀ اول صدرنشین بودیم اما یکسری مشکلات کوچک باعثشد افت کنیم.
*مشکلات کوچک بحثمالی بود؟
خیر، ما ازلحاظ مالی هیچ مشکلی نداشتیم بلکه روی بدشانسی افتادیم ویکسری ازتک موقعیت های حریف تبدیل به گل شد.

*نتیجۀ بسیارخوبی هم مقابل پیکان کسب کردید؟
اولین چیزی که به ذهنم درخصوص بازی به نظرمی رسد این است که علیرغم خوشحالی ازبردمان برای عبدالله ویسی بسیارناراحتم، آقای ویسی مربی بسیارتوانمندی است که کارنامه اش برای همۀ اهالی فوتبال مشخص است واین شکستها هیچ چیز ازقابلیت های ویسی کم نمی کند.
*دریکی ازمصاحبه هایت گفته بودی من دروازه بان اول نفت هستم؟
به هیچ وجه نگفتم دروازه بان اول نفت هستم بلکه گفته بودم بازی کردنم دراین مقطع زمانی ربطی به سوشا ندارد… من این حرف را با صداقت تکذیب می کنم.
*مکانی ازاین مصاحبه توناراحت نشده بود؟
سوشا می داند من چنین حرفی را نمی زنم، رابطۀ من وسوشا به قدری عمیق است که با این حرفها ودو، سه بازی هیچ وقت خراب نمی شود. اما من درآن مصاحبه هرگز نگفتم دروازه بان اولم وگفتم قبل ازمحرومیت مکانی بازی کردم.
*مقابل پیکان روزبسیازخوبی راسپری کردی؟
بله، دراین بازی ۳ موقعیت خوب پیکان را مهارکردم. حق ما پیروزی بود خیلی سرحال بازی کردیم اگرمقابل پرسپولیس درجام حذفی چنین شکست سنگینی خوردیم به این علت بود که دو روز قبل ما درآب وهوای بندرعباس یک بازی سنگین انجام داده بودیم وبه همین دلیل بدنها افت کرده بود.
*درمورد محرومیت مکانی چه نظری داری؟
این تصمیمی بود که مسئولین باشگاه ومنصورخان گرفتند امیدوارم این محرومیت تمام شود وسوشا به تمرینات نفت برگردد.
*این هفته با ملوان بازی دارید تیمی که جلال رافخایی آقای گل را دراختیاردارد؟
بیشترگلهای رافخایی ازروی نقطۀ پنالتی بود، اما درهرصورت خط دفاعی هوشیاراست وفرصت گلزنی را به رافخایی نخواهند داد. فقط بدنبال کسب ۳ امتیازهستیم که امیدوارم درتهران به هدفمان برسیم. ملوان تیم خوب وشخصیتی است اما ما می بریم.
*فکرمی کنی کدام تیم قهرمان لیگ شود؟
استقلال قهرمان می شود.
*معلوم است طرفداراستقلال هستی؟
بله، ودوست دارم دردربی جمعه استقلال با گل ایمان موسوی پرسپولیس را شکست دهد.