به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: آندرانیکتیموریانپس از شکست یک بر صفراستقلالمقابل الشباب عربستان درلیگ قهرمانان آسیاگفت: ما تاکنون هم کار بزرگی کرده ایم، با توجه به داشته هایمان بازی کردیم ۵ نفر از بهترین بازیکنانمان جدا شدند، خودتان قضاوت کنید اگر تیمی دو سه بازیکن خود را از دست بدهد، چگونه خواهد شد. صد درصد دیگر شایستگی گذشته را نخواهد داشت، اما قلعه نویی و کادر فنی در این چند ماه واقعا عالی کار کردند و اجازه ندادند تیم لطمه ببیند، کار ما هم در آسیا تمام نشده است.

وی در مورد اینکه چرا بازیکنان استقلال مصاحبه نکردند و ورزشگاه را ترک کردند، اظهار داشت: به هر حال بازیکنان ناراحت بودند و نمی توانستند صحبت کنند.

این بازیکن در مورد اینکه آیا او ناراحت نبوده، یادآور شد: من از همه ناراحت تر بودم به هر حال این به شرایط روحی و روانی بازیکنان برمی گردد و به خودشان مربوط می شود خیلی زمان ها بوده که بازیکنان تیم شان هم پیروز شده اما مصاحبه نکردند اتفاقاتی که در فوتبال رخ می دهد متفاوت است همه بازیکنان به شماها احترام می گذارند به هر حال شرایط متفاوت است.

تیموریان افزود: این اولین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا بود و شرایط مان سخت بود، امیدوارم شانس در آینده به ما رو کند و بتوانیم شایستگی خود را ثابت کنیم.

وی در مورد اینکه در گلی که استقلال دریافت کرد دروازه بان مقصر بود یا بازیکن دیگر گفت: فوتبال یک ورزش گروهی است و اگر به این موضوع معتقد باشید سوال شما بی معناست.