ملت ایران: عصبانیت علی دایی در پایان کنفرانس مطبوعاتی اش ربطی به اکبر میثاقیان نداشت. او از یک سئوال حاشیه ای به خشم آند!

به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا سرمربی تیم راه‌آهن در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم هرمزگان که با پیروزی سه بر صفر تیمش همراه بود توضیح داد: تیم ما در هر دو نیمه سرتر از حریف بود. آلومینیوم فقط دو شوت زد یکی در نیمه اول و یکی هم در نیمه دوم. در حالی که ما موقعیت‌های زیادی را هدر دادیم. با توجه به این‌که هفته قبل هم باخت بدی برابر تراکتورسازی داشتیم از بچه ها تشکر می کنم که مردانه جنگیدند. وی ادامه داد: از هفت هشت موقعیتی که داشتیم فقط سه تا تبدیل به گل شد. با این حال سعی می‌کنیم روندمان را ادامه دهیم البته در نیم فصل دوم بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم اما نتیجه نگرفته‌ایم.

دایی همچنین درباره عملکرد داوری نیز افزود: داور به جز یک صحنه در بقیه بازی قضاوت خوبی داشت. به اعتقادم ادامه دادن بازی در حالی که خون‌ریزی بازیکن حریف ادامه داشت غیر قانونی بود. من کاری به میثاقیان ندارم اما همه شما شاهد بودید که ما از همه لحاظ سرتر بودیم. اگر شرایط نرمال بود بالای ۵ گل هم می‌زدیم. با این حال خوشحالم بعد از مدت‌ها گل نخوردیم و خط دفاعی و درواز‌بانمان عالی کار کردند. دروازبانمان دو واکنش عالی نشان داد و مهمترین کاری که در بازی امروز انجام دادیم گل نخوردن نبود. اگر بازیکنانمان زودتر به گل می‌رسیدند آلومینیوم جلو می‌آمد و همین اتفاق هم افتاد. اما ما گل را دیر زدیم. اگر دقیقه ۲ به گل می رسیدیم می توانستیم در حملات سریع نفوذ کنیم. باز خدارا هزار مرتبه شکر می کنم که بعد از سه بازی به پیروزی رسیدیم.

سرمربی تیم راه‌آهن همچنین درباره صحنه‌ای که به دلیل پاس ندادن بازیکنش از کوره در رفت، توضیح داد: من کاری به سه - صفر، چهار - صفر یا پنج - صفر بردن ندارم بازیکن باید گذشت داشته باشد. اگر توپ را به کاسترو پاس می‌داد چهارمین گل تیم به ثمر رسیده بود. بازیکنان باید روحیه با هم بودن داشته باشند تیم‌هایی مثل ما باید با هم باشیم. چون بازیکن فوق ستاره نداریم و هم در یک سطح هستیم. اگر در زمین با هم باشیم همه تیم‌ها را شکست خواهیم داد. فقط باید با هم باشیم و به هم کمک کنیم واین تمام هم و غم من است.

وی همچنین درباره شکستن طلسم گل نزدن بعضی از بازیکنانش اضافه کرد: امروز هم بازیکن تعویضی‌مان و هم کاسترو گل زدند. کاسترو در بازی قبلی هم خوب بود اما پایش به گل باز نشده بود. من با عملکرد امروز این بازیکن مطمئن شدم که روی انتخابم مرتکب اشتباه نشدم.

علی دایی در ادامه نشست خبری در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر این که بعضی از سایت‌ها از ارتباطش با یکی از خواننده‌های خارجی خبر داده‌اند، اظهار کرد: من الان این را از شما شنیده‌ام و برای چنین سایت‌هایی متاسفم، البته اگر ارتباطی هم داشته باشم رو راست می گویم و به هیچ کس ربطی ندارد. من نه با خواننده‌ای و نه با رقاصی ارتباط ندارم و برای این سایت‌های چیپ که چنین خبرهایی می‌زنند متاسفم. من با خواننده‌های ایرانی ارتباط ندارم چه برسد با خواننده های خارجی. این سایت‌ها انقدر بی ارزشند که آدم نباید وقتش را روی آن‌ها بگذارد.

وی ادامه داد: دایی آدم آزادی است وهیچ گاه وابسته به هیچ جای دولتی نبوده است. به هیچ احدی هم ربطی ندارد و هیچ کس نمی‌تواند این مطالب را به من بچسباند. علی دایی می داند که کجا برود و با چه کسی ارتباط داشته باشد. اصلا اگر ارتباط هم باشد مگر بد است. شما ببینید بعضی‌ها با چه کسانی در ارتباط‌ند. باز هم می گویم اگر هم با کسی ارتباط داشته باشد به هیچ احدی هم ربطی ندارد.