دیدار دو تیم قصر طلایی نوشهر و دانیال ایذه از سری رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور که در تاریخ ۲۳/۱۱ / ۹۲ قرار بود برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم دانیال ایذه بدون عذر موجه، این دیدار برگزار نشد. تیم دانیال ایذه به استناد بند ۳ و ۹ ماده ۲۱ آئین نامه انضباطی سه بر صفر بازنده و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای تیم پرسپولیس مشهد

دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و پرسپولیس مشهد از سری رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان که قرار بود ۱۸ بهمن ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم پرسپولیس مشهد، این دیدار برگزار نشد. بر همین اساس تیم پرسپولیس مشهد سه بر صفر بازنده این بازی شد و به پرداخت مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

اعلام رای کمیته استیناف درباره فیروز کریمی

رای کمیته استیناف درباره درخواست تعلیق محرومیت فیروز کریمی سرمربی وقت تیم پیکان تهران اعلام شد.

استیناف در خصوص درخواست فیروز کریمی مبنی بر بخشش یک جلسه از محرومیت هشت جلسه ای وی که کمیته انضباطی دلیل محرومیت را ارتکاب رفتار غیرورزشی در بازی تیم های پیکان و فجر شهید سپاسی شیراز، دانسته بود، اعلام می دارد بر اساس نامه هیات فوتبال استان قزوین، محرومیت وی به تعداد ۷ جلسه پس از ثبت قرارداد، با تیم فوتبال آزادی به اجرا درآمده است و با توجه به اظهار ندامت نامبرده و عذرخواهی از عملکردش، کمیته استیناف باقیمانده محرومیت ایشان به مدت یک جلسه را با استناد به بند ب ماده ۲۹ آیین نامه انضباطی به مدت شش ماه تعلیق می کند. این رای قطعی است.