به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: جواد منافی مربی تیم فوتبالپرسپولیسبه نمایندگی ازعلی داییامروز به مازندران رفت و امکانات ورزشیمحل تمرینپرسپولیسی ها در این استان را مورد بررسی قرار داد.
از همین رو منافی ابتدا از ۴ هتل بازدید کرد که یکی از این هتل ها متعلق به وزارت کشور بود اما از لحاظ گرمایشی دچار مشکلاتی بود. به همین دلیل مورد رضایت مربی پرسپولیس قرار نگرفت. اما در نهایت پس از بررسی ۴ هتل بالاخره منافی یک هتل را که در مسیر ساری و قائمشهر را مورد تایید قرار داد.
مربی پرسپولیس همچنین از چمن مصنوعی قائمشهر نیز دیداری داشت و با توجه به اینکه بازی با داماش در چمن مصنوعی عضدی رشت است اعلام کرد که این زمین تمرین چمن مصنوعی نیز برای قرمزپوشان مناسب است اما موضوع اصلی بررسی زمین تمرین قرمزپوشان چمن طبیعی بود که به همین دلیل منافی بازدیدی از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری داشت که اکثر مسابقات لیگ دو و سه مازندران در آنجا برگزار می شود.

به پرسپولیسی ها اعلام شده از این زمین بهتر برای تمرین قرمزپوشان با توجه به آب و هوای مازندران پیدا نمی شود که به احتمال فراوان این زمین هم مورد تأیید است.

منافی ضمن تأیید خبرهای فوق به فارس گفت: ما امیدواریم که بتوانیم با توجه به خواسته های دایی تمرینات خوب خودمان را در مازندران دنبال کنیم تا برای بازی حساس مقابل داماش آماده شویم. امکانات خوب است همکاری های لازم انجام شده و انشاءالله شاهد یک اردوی مناسب باشیم. البته باز هم باید ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری که تازه بهره برداری شده را مورد بررسی دقیق تر قرار دهیم تا خیال مان راحت تر باشد اما چمن مصنوعی که در قائمشهر از آن بازدید کردیم مانند زمین عضدی است و مشکل خاصی ندارد.

بنا بر اعلام کادرفنی پرسپولیس در اردوی شمال ۶ بازیکن از تیم امید نیز حضور خواهند داشت تا با تمرین کردن در کنار بازیکنان با تجربه برای آینده آماده تر شوند.

تمرینات تیم پرسپولیس پس از ۴ روز استراحت از فردا ساعت ۱۱:۳۰ در تهران پیگیری می شود.