به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:برنامه نودشب گذشته به مسائل فوتبال و داوری کشورمان پرداخت.

سوال نظرسنجی این برنامه اختصاص به انتخاب قهرمان سیزدهمین دوره لیگ برتر داشت.

در این نظرسنجی پرسپولیس موفق شد بیشترین رای را به خود اختصاص دهد و استقلال و فولاد در مکان های بعدی قرار گرفتند.

میهمان این برنامه امیرحسین فشنگچی بازیکن سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی ملوان بود که به عنوان گل ساز ترین بازیکن سیزدهمین دوره لیگ برتر به گفت و گو با عادل فردوسی پور پرداخت.

فشنگچی در ابتدای صحبت خود اشاره کرد که در گزارش هایی که فردوسی پور از بازی هایی که او در پرسپولیس انجام می داد هیچ وقت به تعریف وی نپرداخته است.

بازیکن سابق پرسپولیس صحبت هایی را درباره دوران فوتبالی خود انجام داد و اشاره کرد که همواره تصمیمات فوتبالی را نسبت به سایر تصمیمات دیگر ارجح داده است.

وی گفت که برای اینکه بتواند خدمت سربازی خود را به پایان برساند مجبور شده تا از رشته دانشگاهی خود مهندسی نساجی انصراف دهد.

در ادامه برنامه مصاحبه علی دایی در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل صبا که صحبت هایی را علیه محمد مایلی کهن مطرح کرده بود، پخش شد.

آماری درباره لیگ سیزدهم کشورمان پخش شد و اشاره شد که برای هفتمین بار صدر جدول در این فصل دچار تغییر شده است و آماری از تعداد هفته هایی که تیم ها در این فصل صدرنشین لیگ برتر بودند، پخش شد.

پس از آن به تعطیلی لیگ ها اروپایی پرداخته شد و با لیگ کشورمان مقایسه شد.

میهمان این هفته برنامه علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال بود.

وی در مورد حامی مالی تیم ملی فوتبال صحبت کرد و گفت که برای این حامی مالی سقف مشخص نکردیم ولی کف قرارداد ما ۷ میلیارد است که ۵ میلیارد آن را گرفته ایم و ۲ میلیارد باقی مانده را به زودی خواهیم گرفت.

کفاشیان در مورد ادامه همکاری فدراسیون فوتبال با کی روش پس از جام جهانی ۲۰۱۴ گفت که یک شنبه برای ادامه همکاری صحبت هایی با کی روش داشتیم و تا حدود زیادی با هم به توافق رسیدیم.

در ادامه برنامه محمد مایلی کهن روی خط برنامه آمد و درباره اتهاماتی که علی دایی علیه او زده بود صحبت هایی را مطرح کرد.

وی در ابتدای صحبت هایش با کنایه عنوان کرد که از برنامه نود ممنونم که وقتی همه خواب هستند، به من فرصت داده شده تا از خودم دفاع کنم!

وی البته در ادامه گفت که نسبت به برنامه نود احترام می گذارد.

مایلی کهن گفت که خوشحال است که با حرکت به قول دایی «عوام فریبانه» موفق شده سرمربی پرسپولیس را مجبور کند که برای اولین بار در زندگی اش بگوید دست کارگران را می بوسد.

وی گفت که دایی گفته که من از تیمی در یک نیم فصل ۸۰۰ میلیون پول خواسته ام که من هیچ پولی نگرفتم و دو بار هم به خارج از کشور برای مربی گری رفته ام و هر دو بار هم موفق بوده و جام اخلاق هم گرفته ام.

محمد مایلی کهن که به خاطر درگیری های این روزهایش با علی دایی روی بورس است، در برنامه دوشنبه شب ۹۰ روی خط آمد تا درباره صحبتها و ادعاهای علی دایی حرف بزند. سرمربی سابق تیم ملی با اشاره به عکسی که از او توسط رسانه ها منتشر شده گفت که این عکس مربوط به ۳۷ سال پیش است و این عکس به زمانی بر می گردد که رژیم طاغوت سر کار بوده.

مایلی کهن با تاکید بر اینکه " جا نماز آب نمی کشد " مدعی شد که علی دایی هنگام بازی ایران و ازبکستان برای دریافت گرین کارت به امریکا رفت. بعد از این صحبت، مایلی کهن در برنامه زنده تلویزیونی به طرز عجیبی نام یکی از خوانندگان لس آنجلسی را آورد و تاکید کرد که چه قبلا چه حالا به این خواننده علاقه داشته هر چند انتقادهایی را هم به او وارد می داند!

بعد از این اظهارنظر عجیب، فردوسی پور خنده کنان از مایلی کهن خواست که حرف های باقی مانده اش را به بعد موکول کند!

در حالی مایلی کهن چنین صحبتی را مطرح کرد که بعید است او از خط قرمزهای صداوسیما بی خبر بوده باشد.