ونگر: بیش از حد ترسو بودیم

آرسن ونگر سرمربی باتجربه آرسنال از شروع ضعیف تیمش در بازی یکشنبه شب مقابل منچسترسیتی به شدت ناراحت بود وبراین باور بود که عملکردشاگردانش در نیمه اول این بازی کاملا از سر ترس بوده.

آرسنال یکشنبه شب در یک بازی خانگی با نتیجه ۰-۲ مغلوب منچسترسیتی شد و لائورن کشیلنی در جریان این مسابقه از داور کارت قرمز گرفت وبا وجود از دست رفتن یک ضربه پنالتی گلهای جیمز میلنر و ادین ژکو سه امتیاز این بازی رابه حساب سیتی واریز کرد.

در پایان این بازی ونگر به اسکای سپورتس گفت: «حس می کنم که ما در نیمه اول بیش از حد ترسو بودیم و قدرت و اقتدار خاصی را در زمین بازی به نمایش نگذاشتیم. ما به تیم میهمان اجازه دادیم تا در ۱۰ دقیقه اول بازی حکمرانی کند و چوبش را هم خوردیم. ما در جریان بازی و به ویژه روی گل اول عدم تمرکزمان را نشان دادیم. حتی روی گل دوم هم ما در نبرد رودر رو برنده نبودیم.»

سرمربی فرانسوی آرسنال ادامه داد: «حس می کنم که ما در بازیهای خانگی کمی عصبی هستیم و به اندازه کافی با خونسردی کار را دنبال نمی کنیم. ما آن آتوریته و اقتدار لازم که تیم را به ویژه در ابتدای بازی قوی تر می کند را نداشتیم. بازی را با ترس شروع کردیم و به همین خاطر هم تنبیه شدیم. ما خیلی مفت گل خوردیم.»

با وجود نمایش ضعیف آرسنال سرمربی فرانسوی هیچ گلایه ای به خاطر اخراج کشیلنی، بازیکن فرانسوی تیمش ندارد: «من دوباره صحنه اخراج را ندیدم. از این تصمیم به شدت متعجب شدم ولی شنیدم که خطای پنالتی بود. ما باید این تصمیمات را بپذیریم ولی در هر صورت این بدان معنا نیست که بعد از چنین اتفاقی، حتما باید بازنده بازی باشی.»

ونگر همچنین به این نکته اشاره کرد که از بازی ابو دیابی بعد از بازگشت از بند مصدومیت راضی بوده: «البته دراین بازی نکات مثبت زیادی را هم شاهد بودیم. بعضی بازیکنان نمایش فوق العاده ای داشتند. جک ویلشر درحال قویتر شدن است و دوباره سرعتش را بازیافته. دیابی هم وارد زمین شد و قویتر از قبل کار کرد. به نظر من تیم ما تمام توانش را به کار گرفت ولی باید کار را از اول خوب شروع کرد. باید از اولین دقیقه تا آخرین دقیقه بازی خوب باشی.»