به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: علیپرویندر گفتگو با سایتباشگاه پرسپولیساظهار کرد: کادر فنی برنامه ریزی هایی داشته تا در تعطیلاتلیگتیم در شرایط خوبی قرار داشته باشد. دعوتنامه ای از سوی باشگاه ارمنستانی دریافت شده و کادر فنی این موضوع را با آقای منتقمی قائم مقام باشگاه در میان گذاشته اند. همچنین برای حضور پرسپولیس در تورنمنت چهارجانبه سرداران شهید استان مازندران تمام هماهنگی ها بین باشگاه و کادر فنی وجود داشته و آقای منتقمی در این باره با آقای دایی صحبت کرده اند. ما نیز اعلام کردیم در صورتی که آقای دایی تشخیص دهند این اردوها انجام می شود و باید بگوییم بر اساس دعوتنامه ها این بازی و اردوها هزینه ای برای باشگاه ندارد و اگر کمکی هم لازم باشد ما کاملا انجام می دهیم و هیچ مشکلی وجود نداشته است.

پروین در ادامه گفت: اتفاقا از کادر فنی و آقایداییممنون هم هستیم که پیگیری های لازم را انجام داده اند و کاملا حرفه ای موضوعات را با باشگاه در میان گذاشته اند و هرگز این گونه نبوده که بین باشگاه و کادر فنی برای این بازی ها و اردوها هماهنگی های لازم وجود نداشته باشد.

او همچنین گفت: تمام تلاش ما این است آنچه کادر فنی می خواهد را فراهم کنیم. به هر حال مشکلات زیادی وجود دارد و ما تلاش می کنیم تا کاری که از دستمان برمی آید را انجام دهیم. بنده چند روز پیش گفتم که برای قهرمان شدن پرسپولیس همه باید همدل و متحد باشیم از کادر فنی و بازیکنان گرفته تا کادر مدیریتی باشگاه، هواداران و پیشکسوتان همه باید دست به دست هم دهیم تا به تیم کمک کنیم و برای قهرمانی پرسپولیس هرکس به طریقی می تواند به تیم کمک کند. امیدواریم که بتوانیم مشکلات تیم را حل کنیم و کادر فنی برای اردوها و بازی ها هرآنچه بخواهد فراهم می کنیم و این وظیفه ماست. از تلاش های کادر فنی برای این اردوها نیز تشکر می کنیم و باید بگوییم همه این مسائل با هماهنگی انجام شده و آقای منتقمی با آقای دایی در تماس بوده اند و موضوعات را با ما در میان گذاشته اند. باشگاه برای کسب اجازه و مجوز از شورای برون مرزی اقدام می کند و وقتی کادر فنی تشخیص دهد که چه اردو و چه بازی هایی مناسب است باشگاه موافقت خود را اعلام کرده و اگر کاری لازم باشد انجام می دهیم.