به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: منصور پورحیدری درباره بازی فردا(سه شنبه) استقلال مقابل الشباب عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: همیشه نخستین بازی در مسابقاتی چون لیگ قهرمانان آسیا سختی های خاص خودش را دارد. بازیکنان استقلال پیش از این دیدار در کوران مسابقات لیگ برتر بوده اند اما شرایط بازی های لیگ قهرمانان با لیگ داخلی متفاوت است.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه نماینده عربستان تیم خوبی در اختیار دارد، تصریح کرد: امیدوارم با شناختی که امیر قلعه نویی از تیم الشباب به دست آورده، بتوانیم در گام نخست به ۳ امتیاز این دیدار برسیم تا با روحیه خوب به دیدارهای بعدی فکر کنیم.

پورحیدری ادامه داد: هاشم بیک زاده به دلیل مصدومیت نمی تواند مقابل الشباب بازی کند و خسرو حیدری نیز به تازگی در تمرینات شرکت کرده و طبیعتاً از شرایط مسابقه دور بوده است.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دوره قبلی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن استقلال به جمع ۴ تیم پایانی این مسابقات عنوان کرد: یکی از برنامه های استقلال قهرمانی در آسیا است. در دوره قبلی با مشکلاتی که در بازی نیمه نهایی پیش آمد، نتوانستیم به فینال صعود کنیم اما در این دوره با تجربه ای بیشتر برای قهرمانی تلاش می کنیم. این دوره نیز مانند سال گذشته سخت است اما استقلال این توان را دارد که بازهم به فینال آسیا صعود کند.

وی در ادامه افزود: متاسفانه در این فصل استقبال زیادی از سوی تماشاگران فوتبال نمی شود و به هر دلیلی آنها به ورزشگاه نمی آیند اما بازی فردا «ملی» تلقی می شود و مطمئناً هواداران سکوها را پر خواهند کرد. تیم های تراکتورسازی، سپاهان و فولاد خوزستان هم دیگر نماینده ایران در آسیا هستند و باید از آنها نیز حمایت شود.

پورحیدری در خصوص شایعه پیشنهاد میلیاردی یکی از تیم های لیگ دسته اول به امیر قلعه نویی و ناراحتی سرمربی استقلال از طرح این شایعات گفت: استقلال در شرایط حساس مسابقات لیگ برتر و آسیا قرار دارد و مشخص نیست که این مسائل از کجا مطرح می شود. فکر و ذکر قلعه نویی متوجه بازی های استقلال در لیگ و آسیا است اما به خاطر چنین شایعاتی روز گذشته به هم ریخته بود.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: قلعه نویی ناراحت بود که چرا در شرایط حساس استقلال، چنین مسائلی مطرح می شود. نمی دانم برخی افراد چه منافعی دارند که دنبال این موضوعات هستند.

وی در مورد اینکه گفته می شود امیر قلعه نویی به دلیل شکست استقلال مقابل ملوان بندرانزلی با بازیکنان قهر کرده است، تصریح کرد: این مسئله درست نیست. طبیعی است که مربی به خاطر شکست از عملکرد شاگردانش ناراحت باشد ولی قهری در کار نیست.

پورحیدری درباره وجود جاسوس در رختکن استقلال، عنوان کرد: در جریان این مسئله نیستم و نمی دانم ماجرا از چه قرار است.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در پایان در خصوص حضور فرهاد مجیدی در دیدار فردای استقلال مقابل الشباب عربستان گفت: از این موضوع نیز خبر ندارم اما خوشحال می شویم که مجیدی فردا در ورزشگاه حضور یابد.