به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: نشریه تایمز چاپ لندن مدعی شده است که دیدیهدروگبا، مهاجم پیشینچلسیکه اکنون برای تیم گالاتاسرای توپ می زند، در پایان فصل جاری کف هایش را آویزان خواهد کرد و از فصل آینده به عنوان دستیار ژوزهمورینیومشغول به کار می شود.
طبق ادعای تایمز دروگبا که در پایان فصل ۱۲-۲۰۱۱ چلسی را به مقصد گالاتاسرای ترک کرد می خواهد با حضور در کادر فنی چلسی و کسب تجربه زیر نظر آقای خاص همان راهی را برود که آیتور کارانکا، دستیار پیشین مورینیو پیمود. کارانکا در ۳ فصل مربیگری مورینیو در رئال مادرید(از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳) به عنوان دست راست مورینیو ایفای نقش کرد اما حاضر نشد با او به چلسی برود. او اکنون به عنوان سرمربی تیم میدلزبورو در لیگ دسته اول فوتبال انگلیس فعالیت می کند.

از قرار معلوم رومن آبراموویچ، مالک روس باشگاه چلسی نیز به بازگشت دروگبای ۳۵ ساله به استمفوردبریج چراغ سبز نشان داده و با پیوستن وی به کادر فنی آبی پوشان لندن موافقت کرده است. قرارداد دروگبا با گالاتاسرای در پایان فصل جاری به پایان می رسد و از آنجایی که خانواده او در لندن به سر می برند، احتمال اینکه مهاجم تیم ملی ساحل عاج نیز به آنها ملحق شود، زیاد است.

دروگبا در دوران ۸ ساله بازیگری خود در چلسی ۳ بار قهرمانی در لیگ برتر، ۴ بار قهرمانی در جام حذفی انگلیس، ۲ قهرمانی در جام اتحادیه این کشور و یک بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد.