به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: کارلوآنچلوتیپیش از دیدار امشب تیمش مقابل الچه در هفته بیست و پنجم رقابت‌هایلالیگااظهار داشت: درباره اینکه کدام بازیکنان در ترکیب اصلی قرار بگیرند، مطمئن نیستم اما باید منتظر نظر کمیته انضباظی در خصوص محرومیت رونالدو باشیم. آسیر ایارامندی به جای مودریچ بازی می‌کند و واران نیز به جای راموس به میدان می‌رود.

وی در پاسخ به اینکه آیا کورتوئیس بهرئال مادریدمی‌آید، گفت: نه. من فکر می‌کنم دو دروازه‌بان بسیار خوب دارم، بنابراین نیاز به یک دروازه‌بان دیگر نداریم. مطمئنا او دروازه‌بان بسیار خوبی است اما در این پست ما نیروهای خوبی داریم.

سرمربی رئال مادرید خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم منطقی باشد که خیلی منتظر بمانیم زیرا ما درخواست تجدید نظر را در زمان خوبی فرستادیم اما کاغذبازی زمان می‌برد و ما نمی‌توانیم جز انتظار کاری انجام دهیم. امیدوارم پیش از تصمیم‌‌گیری برای ترکیب اصلی این رأی اعلام شود. فکر می‌کنم کریستیانو بازی خواهد کرد. باورکردنی نیست که برای کاری که مقابل بیلبائو انجام داد سه جلسه محروم شود.

وی اضافه کرد: نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. روی هدف خودمان که پیروزی و کسب سه امتیاز است، تمرکز کرده‌ایم. الچه تیمی است که می‌تواند برای ما مشکل ساز شود بنابراین باید مثل همیشه تمرکز کنیم و هرکاری برای پیروزی انجام دهیم.

آنچلوتی گفت: فکر نمی‌کنم در یک سوم پایانی لیگ شرایط بدنی بازیکنان مشکلی داشته باشد اما باید دقت کنیم زیرا بازی‌های زیادی باقی مانده است و همه آنها مهم هستند. از نظر شرایط بدنی بازیکنان نگران آینده نیستم. در شرایط خوبی هستیم و می‌توانیم به صورت چرخشی از بازیکنان استفاده کنیم تا همه آماده باشند.

وی در خصوص تاریخ فینال رقابت‌های کوپا‌دل‌ری گفت: فکر می‌کنم ۱۶ آوریل زمان مناسبی برای برگزاری فینال است.

آنچلوتی تأکید کرد: فکر می‌کنم اتلتیکو خیلی خوب خودش را پس از شکست‌ها بازسازی کرد. آنها بازی‌ خوبی مقابل وایادولید در لالیگا و همچنین در سن‌سیرو انجام دادند. آنها عملکرد، تمرکز و سازماندهی خوبی داشتند و عالی بازی کردند.