به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: توقف فولاد و نفت دو تیم مدعیقهرمانیو چهارتایی شدن استقلال مقابل ملوان موجب شده که مجددا امیدپرسپولیسیها برای قهرمانی زنده شود. تنها موضوعی که می توانست باعثاتحاد دایی وپروین ولو در ظاهر شود همین بود و بس. سرمربی و مدیرعاملپرسپولیسکه چند روز قبل در دیدار با امیررضا خادم حسابی از خجالت هم در امده بودند حالا در ظاهر صلح کردند چرا که پای جام در میان است.
علی پروین در تازه ترین مصاحبه اش با سایت باشگاه از هواداران قرمز خواسته تا روز جمعه به ازادی بیایند و با حمایت خود باعثشکست صبا شوند.
پروین در این مصاحبه عنوان کرده که نتایج هفته بیست و هفتم همه نشانه ای برای ما بوده و حالا ما باید از این ناکامی رقبا بیشترین بهره را ببریم.
پیش از این هم دایی مقابل صحبت های تند کریمی و مایلی کهن در نهایت ناباوری سکوت کرد تا با ارام نگه داشتن جو تیم، قضا را برای پیروزی در بازی های پیش رو مهیا سازد. پرسپولیس در صورت پیروزی مقابل صبا می تواند تا رده سوم و سه امتیازی صدر جدول صعود کند. با توجه با بازی سخت سپاهان مقابل مس احتمالا زردها در کویر امتیاز از دست می دهند و ان وقت در سه بازی پیش رو پرسپولیس این فرصت را دارد تا باز هم یک قهرمانی دلچسب در روز اخر به دست بیاورد.
دوجام دیگر انها در لیگ های اول و هفتم به همین صورت بود و هر دو در واپسین لحظات مسجل شد. همین موضوع سبب شده تا دایی و پروین فعلا جنگ سهام بازی و جناح بندی را کنار بگذارند و تنها به امتیازات پیش رو فکر کنند.