به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تیمملواندر یک بازی زیبا و جذاب توانست تیماستقلالرا با ۴ گل بدرقه کند تا یک روز خاطره انگیز را برای هوادارانش رقم بزند. در زیر می توانید عکس های این دیدار را مشاهده کنید:
دراگان اسکوچیچ یکی از محبوب ترین مردان انزلی در این روزهاست. او که همیشه با تیپ ورزشی در زیمن حاضر می شود امروز رسمی پوشید و رسما استقلال را در مرداب انزلی غرق کرد
سیروس محجوب مالک ملوان در بین تماشاگران. او شیوه ی جدیدی از مدیریت را در حال پایه ریزی است و امروز سمت و سوی شعار ها را مدیریت می کرد. این مالک پیروزی فوق العاده ی تیمش را در کنار هواداران جشن گرفت.
طرفداران ملوان در ۱۵ دقیقه ابتدایی حسابی استقلالی ها را تحت فشار قرار دادند و به نوعی پایه گذار پیروزی تیمشان بودند. البته خوب است هواداران ملوان با بازیکنان تیم رقیب مهربان تر باشند تا نه کسی از آنها ناراحت شود و نه دچار محرومیت شوند
شاهین ثاقبی و مهدی دغاغله ستاره های ملوان در این دیدار بودند. این دو بازیکن که بسیار جوانند، در صورت ادامه ی درخشش شان می توانند به تیم ملی هم برسند.
محمد مایلی کهن با سری تراشیده در حمایت از کودک بیمار مریوانی و لباس رفتگران در حمایت از این قشر. به راستی که وی یک شومن واقعی است!