به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: در روزی که استقلالی ها خیلی سریع خودشان را به رختکن رساندند و پاسخگوی خبرنگاران نشدند، ملوانی ها با رویی خندان بهمیکسدزونآمدند و درباره ی بازی فوق العاده شان اظهار نظر کردند.
احمد آهی

بازی بسیار خوبی بود و هر دو تیم تا دقیقه ۹۰ به فکر دفاع نبودند. خدا را شکر که تهاجمی بازی کردیم و یکی از قشنگ ترین بازی های هفته را شاهد بودیم.

صحبت های قبل از مسابقه: نمی دانم از قول من چه نوشته اند ولی من اصلا مصاحبه نکرده ام. به محمد قاضی هم گفتم که چنین مصاحبه ای انجام ندادم. مگر من کی هستم که اجازه ندهم همه بازیکنان استقلال گل بزنند. من گفته بودم ما روی ضربات آزاد برنامه داریم و به همین دلیل این نقطه قوت ماست.

امیرحسین فشنگچی


ما تیم خوبی داریم و در نیم فصل دوم نشان دادیم که جایگاه مان پایین جدول نیست. امروز هم با انجام یک بازی خوب ۳ امتیاز بازی را گرفتیم.
شرایط بازی طوری بود که زیاد صاحب موقعیت گل می شدیم و اگر بیشتر دقت می کردیم می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم.

مهدی دغاغله

خدا را شکر توانستیم با تفکرات مربی مان و تاکتیک هایی که در طول هفته تمرین کردیم این بازی را ببریم.

در همان ۱۰ دقیقه اول بازی را تمام کردیم و لطف خدا این بود که بتوانیم در این مسابقه ۴ گل به ثمر برسانیم.
می دانستم به استقلال گل می زنم اما برای شادی پس از گلم برنامه خاصی نداشتم.

انتظار ۴ گل را داشتید؟! توقع پیروزی مقابل حریف را داشتیم اما نه با ۴ گل.

شاهین ثاقبی

این پیروزی خواست خدا بود و بازیکنان ما تلاش کردند و توانستیم پیروز شویم. دوندگی و تلاش بازیکنان عامل اصلی این برد بود. البته آب و هوا هم در این پیروزی بی تأثیر نبود.
در نیم فصل اول خوب نتوانستم کار کنم که دلیلش یکسری مسائل فنی بود که نمی توانم آن را اینجا توضیح دهم اما در نیم فصل دوم و بعد از بازی با داماش روند من خوب بود. من اکنون ۲۰ ساله هستم و فصل گذشته ۳-۴ بازی ۹۰ دقیقه ای برای ملوان انجام دادم که احمدزاده اولین بار من را به میدان فرستاد.

مازیار زارع

فوتبال بسیار خوبی بود و ما فوق العاده بازی کردیم. موقعیت های گل روی هر دو دروازه زیاد بود ولی ما از فرصت هایمان خیلی خوب استفاده کردیم.

فوتبال همین است و اگر تیمی از موقعیت هایش بهتر استفاده کند به راحتی پیروز می شود. امروز واقعا حق ما بود که برنده شویم.

روز پر اشتباه رحمتی: مهدی یکی از بهترین گلرهای ایران است ولی امروز بازیکنان ما خیلی روی دروازه استقلال فشار آوردند. درباره گل اول هم اتفاقا مهدی خوب کار کرد که توانست روی توپ اثر بگذارد چون زمین لغزنده بود و هر دروازه بانی با مشکل روبه رو می شد.