به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: آنهایی که بازی تدارکاتیپرسپولیسمقابل پیکان را دیده اند می گویند مهردادپولادیمی تواند در ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل صبا به میدان برود و اینگونه به نظر می رسد که علی دایی هم تصمیم گرفته بالاخره به این بازیکن بدشانس میدان دهد.
پولاد که بعد از سپری کردن دوران ۹ ماهه مصدومیت بیش از یک ماه است که شرایط بازی را پیدا کرده است در بازی با فولاد در جام حذفی در اواخر نیمه اول بعد از حدود ۱۰ ماه به میدان آمد اما با دو دقیقه بازی و به خاطر اینکه مشکلات عجیبی در قفسه سینه اش حس کرد نتوانست به بازی ادامه دهد و بعد از سه دقیقه بیرون رفت.
حالا پولادی دو سه هفته ای است سفت و سخت تمرین می کند و با اینکه در بازی های اخیر در لیست ۱۸ نفره تیمش قرار نگرفته اما در تمریناتچند روز گذشته آماده و سرحال نشان داده است.
پولادی در بازی دوستانه مقابل پیکان در دفاع چپ و ترکیب اصلی به میدان رفت و خوب هم بازی کرد. گفته می شود شماره ۱۶ چپ پای سرخ ها فردا در ترکیب اصلی است تا بعد از حدود یک سال با دیگر بازیکنان هم تیمی اش در همان دقیقه صفر وارد میدان شود.
این بازی از این جهت که قبل از تعطیلات یک ماهه لیگ و برپایی اردوی تیم ملی برگزار می شود برای مهرداد پولادی اهمیت زیادی خواهد داشت چرا که او با این نمایش بار دیگر می تواند خودش را به کی روش نشان دهد و دوباره در لیست مدعوین تیم ملی قرار گیرد.
در واقع این مسابقه می تواند استارتی برای حضور پولادی در جام جهانی باشد مگر اینکه علی دایی دوباره او و همه پرسپولیسی ها را سورپرایز کند و به پولادی بازی ندهد یا در لیست ۱۸ نفره نام او را نیاورد که البته این دومی بعید است چون تیم دایی ۴ بازیکن محروم و مصدوم دارد.