به گزارش ملت ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: به نظرم پرسپولیس در دیدار مقابل ملوان به معنی واقعی تیم بود و در همه خطوط خوب بود. به هر حال معجزه که نمی شد کرد و باید یک اتفاقی می افتاد. بازیکنان پرسپولیس مشکل روحی داشتند و یحیی گل محمدی روی بچه ها خوب کار کرده بود و بار روانی از روی بچه ها برداشته شده بود دلیل موفقیت یحیی هم این بود که بازیکن ملی ما بوده و پرسپولیس و فوتبال ایران را خوب می شناسد و در این دیدار هم چیدمان بسیار خوبی داشت. وی افزود: پرسپولیس اگر همین طور ادامه دهد، در لیگ برتر در کورس قهرمانی قرار می گیرد این تیم با ۲ برد دیگر کاندیدای قهرمانی در لیگ برتر خواهد شد چون تیم های دیگر امتیاز خواهند داد به همین دلیل پرسپولیس باید سعی کند تا به اشتباه امتیاز ندهد و منتظر لغزش تیم های دیگر باشد.

پرسپولیس با این شرایط روزهای خوبی در پیش دارد و بچه ها باید سعی کنند همین روند را ادامه دهند.

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: عدم حضور مانوئل ژوزه روی نیمکت پرسپولیس تاثیر زیادی روی تیم داشت و مشخص بود که بچه ها راحت تر کار می کنند. وقتی ما حرفی می زنیم، فکر می کنند با مربیان خارجی عناد داریم. ژوزه در این مدت هیچ تاثیر روی پرسپولیس نداشت همان طور که کی روش تاثیری روی تیم ملی ما نداشته است کلا می گویم که مشکل تیم ملی ما مربی خارجی نیست و با مربیان ایرانی بهتر نتیجه گرفته ایم.

اگر قرار بود مربیان خارجی روی فوتبال ما تاثیر داشته باشند، فوتبال ایران در آسیا اینقدر افت نمی کرد و تیم های ملی و باشگاهی ما در آسیا ناکام نمی ماندند.

پنجعلی اظهار داشت: ژوزه تا ریال آخر پولش را می گیرد. یک روزی می گفت که عاشق پرسپولیس است اما حالا از یک ریال پول قراردادش هم نمی گذرد و تا دینار آخر پولش را می خواهد که این مسئله نشان می دهد که او فقط به خاطر پول به پرسپولیس آمده بود و دلسوز تیم نبود. از همان اول گفتم که مانوئل ژوزه به خاطر پول به پرسپولیس آمده است چون تیم را خودش نبسته بود و وقتی ۲ روز مانده به شروع لیگ می آیند و تیم بسته شده را تحویل می گیرند، معلوم است که هیچ انگیزه ای به جز مسائل مالی ندارند ضمن اینکه هیچ جای دنیا مثل ایران به آنها پول نمی دهند.

وی تصریح کرد: یحیی گل محمدی ۱۰۰ درصد در پرسپولیس موفق می شود و باید به او اعتماد کنیم. اگر ۵۰ درصد حمایتی که از ژوزه کردیم، از یحیی شود، مطمئنا نتیجه می گیرد و در پرسپولیس موفق می شود. مردم به مربیان داخلی و کسانی که در گذشته بازیکن تیم بوده اند بیشتر اعتماد دارند و باید امثال یحیی گل محمدی را برای آینده فوتبال کشورمان بسازیم.

آنها برای آینده فوتبال ساخته شده اند و باید امثال گل محمدی را برای تیم های ملی کشورمان بسازیم.

پنجعلی در پایان گفت: مطمئن باشید با نتیجه ای که پرسپولیس مقابل ملوان گرفت، هواداران بر می گردند و کنار تیم خواهند بود.

متأسفانه از بازی پرسپولیس و ملوان استقبال خوبی نشده بود اما اگر همینطور ادامه دهند، مردم هم مثل همیشه از تیم حمایت می کنند تا پرسپولیس قهرمان جام حذفی شود و در لیگ هم به جمع مدعیان اضافه شود.