به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مجید حیدری بازیکن قدیمی صبا آماده بازی مهم این هفته مقابل پرسپولیس است. با او دربراه شرایط صبا حرف زدیم:
اوضاع تیم چطور است؟
تیم از نظر مالی در وضعیت خیلی بدی قرار دارد و همه بچه ها دچار مشکلات مالی شده اند. اما بدلیل این که بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس را در پیش داریم همه بچه ها با انگیزه بسیار بالایی در حال تمرین و آماده سازی برای دیدار روز جمعه هستند نکته ای که باید به آن اشاره کنم این هست که همه بچه ها برای حفظ آبرو و اعتبار خودشان پا به میدان می گذارند و به شرایط مالی تیم کاری ندارند.
بازی روز جمعه را چطور پیش بینی می کنید؟
بازی برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار هست. پرسپولیس در بالای جدول حضور دارد و به دنبال این هست که بیش از این از سایر صدرنشینان عقب نیافتد ما هم به دنبال این هستیم که خودمان را از منطقه سقوط دور کنیم. من مطمئن هستم روز جمعه بطور حتم از پرسپولیس امتیاز می گیریم.
از شرایط فنی خودت در صبا راضی هستی؟
نسبت به بازی هایی که انجام دادیم به نظرم شرایط مطلوبی داشتم، خوب تیم ما در نیم فصل اول مشکلات زیادی داشت و در حال حاضر هم مشکلات مالی داریم با این حال من هر بار که برای تیم بازی کرده ام وضعیت گل زده و تعداد گل خورده تیم در شرایط مطلوبتری قرار داشته…
میزان دریافتی بازیکنان تیم چگونه بوده است؟
ما تا کنون تنها ۲۷% از مبلغ قراردادمان را گرفتیم و الان هم ۴ هفته به پایان لیگ باقی مانده همانطور که گفتم الان همه بچه ها فقط برای آبروی خودشان بازی می کنند.
ظاهرا مدتی اعتصاب کرده بود چه شد که اعتصاب راشکستید؟
بله ما برای مرتبه سوم یا چهارم بود که به خاطر مسائل مالی اعتصاب کردیم اما به خاطر مدیر عامل تیم از اعتصاب دست کشیدیم و به تمرینات برگشتیم ایشان برای تیم خیلی زحمت کشیدند و ما فقط به خاطر ایشان اعتصاب را ترک کردیم.
چرا صبا تماشاگر ندارد؟
در ظاهر می گویند که چون تیم در قم تمرین نمی کند به تماشای مسابقات نمی ایند ولی من فکر میکنم چون این تیم به قم واگذار شده و از اول در قم نبوده مردم اشتیاقی نسبت به این تیم ندارند.
وضعیت صبا در فصل آینده را چطور پیش بینی می کنید؟
با شرایط موجود نمی توان آینده خوبی را برای تیم پیش بینی کرد خصوصا این که شایعه هایی مبنی بر حضور تیم در قم به گوش می رسد