ملت ایران: تمرین تیم پرسپولیس از ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز پشت درهای بسته برگزار شد. در این تمرین دقایقی از آن به دلیل بارش شدید برف و باران در چمن مصنوعی و دقایقی دیگر در چمن طبیعی برگزار شد.

* در تمرین امروز از دستیاران جدید گل‌محمدی، حسینی و بزیک حضور داشتند اما خبری از باقری، عبدی، چیذری و علی پروین نبود.

* با توجه به اینکه پرسپولیس باید روز چهارشنبه در بازی مقابل ملوان قرار بگیرد تمرینات این تیم تا انتهای هفته پشت درهای بسته برگزار خواهد شد و از حضور افراد غیرمسئول در ورزشگاه به طور جدی جلوگیری می‌شود.

* در تمرین امروز ۵ هوادار حضور داشتند.

* جواد کاظمیان در ابتدای تمرین دقایقی در ورزشگاه درفشی فر حضور پیدا کرد و پس از گفت‌وگو با گل‌محمدی قبل از شروع تمرین ورزشگاه را ترک کرد. وی بابت حضورش در لیست مازاد پرسپولیس ناراحت است.

* با توجه به اتفاقات اخیر در تیم پرسپولیس و ناراحتی رویانیان و برخی از اعضای کادر فنی در جلسه شب گذشته از بازیکنان مدیرعامل پرسپولیس به بازیکنان این تیم هشدار داد که از نظر انضباطی و رفتار مراقب عکس‌العمل‌های خود در تمرینات باشند. او همچنین اعلام کرده در ۶ ماه گذشته عملکرد بازیکنان در درون زمین و بیرون زمین بررسی شده و قطعا به آنها رسیدگی خواهد شد. مدیرعامل قرمز‌پوشان به بازیکنان اعلام کرده که با هرگونه بی انضباطی برخورد جدی خواهد شد و باید طبق نظرات کادر فنی پیش برود. این پیغام به بازیکنان پرسپولیس داده شد.

* قاضی در تمرین امروز تنها ۲۰ دقیقه اختصاصی تمرین کرد.

* بازیکنان پرسپولیس امروز شاداب بودند و حتی در دقایقی از تمرین به برف بازی هم مشغول شدند.

آقازمانی و معدنچی هم رفتند

پس از جلسه شب گذشته محمد رویانیان و کادر فنی پرسپولیس و کریم باقری مقرر شد گل‌محمدی با قدرت کار خود را دنبال کنند. از همین رو وی در اولین اقدام بازیکنانی را که در لیست مازادش حضور دارند معرفی کرد تا با آنها فسخ قرارداد شود.

پس از جواد کاظمیان که در تمرینات ۲ روز گذشته پرسپولیس حضور نداشت، با تصمیم گل‌محمدی و دستیارانش سامان آقازمانی و مهرزاد معدنچی در لیست مازاد قرمزپوشان قرار گرفتند و قرار است تا ۲ روز آینده تکلیف این ۲ نفر نیز مشخص شود.

البته از آنها خواسته شده اگر تیم‌هایی خواستار آنها هستند به باشگاه معرفی کنند.

مشکل قرارداد کلاه کج

بادرخواست کادر فنی، عادل کلاه‌کج با عقد قراردادی به مدت دو سال و نیم با پرسپولیس به توافق رسید. از همین رو کادر فنی تیم پرسپولیس تاکید دارد تا این بازیکن هرچه سریعتر قرارداد خود را در هیئت فوتبال به ثبت برساند تا برای بازی با ملوان در چارچوب جام حذفی مشکلی نداشته باشد اما با توجه به اینکه لیست بازیکنان پرسپولیس پر است کلاه‌کج نتوانست تا کنون راهی هیئت استان تهران شود. به همین دلیل قرار است در جلسه‌ای با گل محمدی هر چه زودتر نام بازیکنان مازاد مشخص شود و نام آنها از فهرست پرسپولیس خارج شود تا کلاه کج بتواند قرارداد خود را با سرخپوشان ثبت کند.

همچنین با درخواست کادر فنی و با توجه به اینکه گل محمدی اعتقاد به بازی پولادی به وسط زمین دارد، قرار است یک مدافع چپ جذب شود. در همین راستا قرار است به زودی یک بازیکنان خارجی و ۲ بازیکن ایرانی مورد تست قرار گیرند.

فارس