ملت ایران:آن‌طور که سعید دقیقی فصل را با سایپا شروع کرد، به نظر می‌رسید یک سال درخشان را در پیش دارد. مهاجمی که فصل قبل ۱۰ گل برای شهرداری تبریز زده بود، فصل جدید در ۸ بازی اول با پیراهن سایپا ۴ بار گلزنی کرد. اما مشکلات او از همین هفته آغاز شد و اختلاف نظر با مجتبی نقوی بالاخره او را به نیمکت‌ ذخیره‌ها تبعید کرد.

دقیقی که کارلوس کی‌روش هم مدتی در تیم ملی به او میدان می‌داد، از گلزن‌های معتبر و تثبیت‌شده لیگ در سال‌های اخیر به شمار می‌رود. بنابراین شرایط به وجود آمده برای او در تیم سایپا به هیچ وجه راضی‌کننده نبود و تصمیم‌ها برای جدایی او در نیم‌فصل گرفته شد. اولین مشتری دقیقی، علی دایی است که برای تقویت خط حمله راه‌آهن چشم به این گلزن قزوینی دوخته است. اما در حالی که مذاکرات راه‌آهن و سایپا در روزهای اخیر در جریان بوده شنیده می‌شود که یک مشتری سرشناس هم با توپ پر وارد میدان شده است.

سعید دقیقی که هنوز کارت پایان خدمت خودش را دریافت نکرده، باشگاهی را هدف گرفته که علاوه بر حضور در جمع مدعیان می‌تواند مشکل سربازی او را هم بعد از سال‌ها حل کند. یعنی باشگاه تراکتورسازی تبریز. تراکتورسازان فصل گذشته هم بدشان نمی‌آمد دقیقی را از شهرداری به تراکتور بکشانند اما این اتفاق رخ نداد.

مهاجم حال حاضر سایپا طی روزهای اخیر مذاکراتی را از طریق مدیر برنامه‌های خود با باشگاه تراکتورسازی داشته است. امروز ایران ورزشی مدعی شد دقیقی ابتدای فصل با قرارداد ۳۵۰میلیونی و دریافت ۲ حواله خودرو قشقایی به تیم سایپا پیوسته است! بر اساس این خبر او برای جدایی از سایپا نیازمند رضایتنامه از این باشگاه است. البته او یک راه دیگر هم دارد؛ این‌که با ترک تحصیل خود را سرباز کند تا سایپایی‌ها اجبارا با رفتن او موافقت کنند!

با این روند، احتمال پیوستن دقیقی به تراکتورسازی پررنگ‌تر از راه‌آهن به نظر می‌رسد. مگر این‌که دو طرف از نظر مالی به توافق نرسند. گویا دقیقی علی‌رغم سرباز بودن ۲۰۰ میلیون برای یک نیم‌فصل درخواست کرده که این مبلغ کار را کمی سخت کرده است.

آیا پروژه تراکتوری شدن او بالاخره بعد از یکی دو سال محقق خواهد شد، یا به اکباتان می‌رود تا شهریار را یاری کند؟

گل