ملت ایران:صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: «ما در نقل و انتقالات نیم فصل دو بازیکن را می خواهیم که پیگیر جذب آنها هستیم. با صحبتهایی که در این چند روز گذشته با هادی تامینی کردیم و جلسه ای که با هم داشتیم به توافقات اولیه دست پیدا کردیم و قرار شد که ایشان با گرفتن رضایتنامه از باشگاه سپاهان برای عقد قرارداد به انزلی بیایند. البته آقای رحیمی گفتند که روز چهارشنبه بعد از جلسه فدراسیون فوتبال رضایت نامه تامینی را صادر می کند. ولی چون هنوز قرار دادی با این بازیکن ثبت نکردیم آن را رسانه ای نکردیم.»

درودگر در خصوص جذب کاسترو هم گفت: «برای جذب این مهاجم برزیلی نیز مذاکرات خوبی انجام شده اما برای نهایی کردن قرارداد منتظر سفر این بازیکن به ایران هستیم و ویزا و بلیت هم برای این بازیکن فرستاده شده است.»

مدیرعامل باشگاه ملوان در پایان گفت: «امیدواریم که بتوانیم این دو بازیکن را جذب و نقاط ضعف تیم را برطرف کرده و خود را برای ادامه رقابت ها آماده کنیم. با جذب این دو بازیکن پرونده ی نقل و انتقالات ملوان در نیم فصل پایان خواهد یافت.

دو خارجی در ترکیب فولاد

ابن قاسم در مورد این که با بازیکنی برای پیوستن به فولاد به توافق رسیده اند گفت: هنوز با بازیکن ایرانی خاصی به توافق نرسیدیم اما تقریبا با یک مهاجم برزیلی و یک مدافع استرالیایی به توافق رسیدیم که برای سنجش توانایی هایشان به زودی در تمرینات تیم حاضر خواهند شد.

کلاه کج دوساله بست

پس از تایید یحیی گل محمدی مسئولان باشگاه با عادل کلاه کج شب گذشته در هتل المپیک جلسه ای برگزار کردند و با این بازیکن برای دو سال به توافق رسیدند.

کلاه‌کج امروز بعد از ظهر یا فردا قرارداد خود را در هیئت فوتبال استان تهران ثبت می کند.

این بازیکن که نیم فصل اول در سپاهان بازی می کرد برای سال اول با پرسپولیس به توافق مالی رسیده و برای سال دوم باید با مسئولان این باشگاه مذاکره کند.

فوتبال آنلاین