یحیی گل محمدی مشخص بود که از نتیجه حاصله در تهران چندان راضی نیست. البته چهره او در کنفرانس خبری به گونه ای بود که واقعا نیمشد تشخیص داد ناراحت است یا خوشحال.
بازی چطور بود؟
نیمه اول برایم سخت بود در حفظ توپ در زمین حریف مشکل داشتیم و فولاد هم در ضد حملات خوب عمل کرد و دو سه موقعیت خطرناک ظاهر شد. نیمه دوم توانستیم بازی را کنترل کنیم و به حریف هم اجازه ندادیم نزدیک دروازه ما شود. در ۲-۳ موقعیت می توانستیم به گل برسیم مخصوصا در ضربات ایستگاهی.
پس از بازی راضی هستید؟
بازی جاندار و خوبی بود بازیکنان دوندگی زیادی داشتند و زحمت کشیدند تیم حریف هم خوب و قلدر است مهره های خوبی هم در اختیار دارد. بازی کردن مقابل این تیم دشوار است. در نهایت تلاش دو تیم امتیازات تقسیم شد که به سود رقبا بود.
هواداران فولاد اعتقادب ه ضد فوتبال نفت داشتند
نمی دانم چه بگویم ما نیمه دوم هجومی تر بازی کردیم دلیلی نداشت بخواهیم وقت کشی کنیم. در بین دو نیمه به بازیکنان گفتم که برای پیروزی وارد زمین شوند و بیشتر دقایق بازی توپ دست ما بود. فکر می کنم آنها از روی احساسات این حرف ها را زدند.
پیشبینی در مورد پایان لیگ
بازی ها حساس تر و دشوارتر می شود. بازی بعدی ما مقابل استقلال است. این تیم می تواند در این هفته با تساوی یا برد صدر جدول را حفظ کند. هر چه که به پایان مسابقات نزدیک تر می شویم بازی ها دشوارتر می شود. امیدوارم که در بازی های آینده نتایج بهتری بگیریم و بتوانیم یکی از سه تیم آسیایی شویم.