پرسپولیس در یک بازی تدارکاتی که در ورزشگاه پیکانشهر برگزار شد، با نتیجه ۳ بر ۲ برابر پیکان شکست خورد. در این دیدار که در ساعت ۱۵:۳۰ و با قضاوت پیروز سیف الله پور برگزار شد، پیکان سوار بر بازی بود و فرصت های گلزنی زیادی را روی دروازه پرسپولیس خلق کرد. البته پرسپولیس هم فرصت گلزنی داشت اما نتوانست از فرصت های خود استفاده کند. پرسپولیس در نیمه اول با ترکیب نیلسون، بنگر، نورمحمدی، خلعتبری، رضا حقیقی، مهرداد فولادی، صادقیان، دهنوی، ماهینی، حاتمی و عباس زاده به میدان رفت و پیکان هم در نیمه اول با ترکیب علیرضا قدیمی، حمیدرضا دیوسالار، علی جراح کار، علیرضا محمد، محمد برجلو، حسین بابایی، میلاد کرمانی مقدم، حسین کریمی، کیوان وحدانی، مجتبی زارعی و ایمان رزاقی راد بازی را آغاز کرد.
در این بازی پیام صادقیان، میلاد کرمانی مقدم، مجید ترکاشوند، جهانگیر عسگری، بهشاد یاورزاده کارت زرد گرفتند و همچنین محسن بنگر و قاسم دهنوی از تیم پرسپولیس و مجید ترکاشوند از پیکان با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شدند. نکته جالب درباره این مسابقه این بود که وقتی داور بازی با کارت قرمز بازیکنان را اخراج کرد، تیم ها بازیکن جانشین وارد زمین کردند و دوباره ۱۱ نفره به بازی ادامه دادند. سعید شیرینی امروز غایب بود و روی نیمکت حضور نداشت. علی دایی نیز اواسط نیمه دوم برای شرکت در نشست وزارت ورزش و جوانان ورزشگاه را ترک کرد.
دو گل پرسپولیس را در این بازی محمد عباس زاده به ثمر رساند. برای پیکان نیز ایمان رزاقی راد، کیوان وحدانی و علی امیری گلزنی کردند.