به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، فصلی که گذشت برای جواد کاظمیان فصل پرفراز و نشیبی بود. او که در مقطعی از فصل موقعیت خودش را در تیم از دست داده بود اما با تلاش جایگاه خودش را به دست آورد و در ادامه بازی های درخشانی برای تیمش انجام داد تا جایی که منجر به کسب جام شد و در بازی فینال با انجام بازی خوب و درخشان یکی از ارکان موفقیت تیمش است.
فصلی که گذشت؟
برای من فصل بخصوصی بود و تجربه های زیادی کسب کردم اما ما می توانستیم در لیگ به مراتب بهتر از این باشیم اما خب این اتفاقات نیفتاد. امیدوارم با کسب این جام توانسته باشیم دل مردم را که همیشه حامی ما بود ه اند را خوشحال کرده باشیم.
از بازی با فینال بگو؟
بازی آسانی نبود بخصوص که در خانه حریف بود اما ما تمام تلاش خودمان را کردیم و با تجربه ای که داشتیم توانستیم نتیجه بازی را به نفع خودمان عوض کنیم. کسب جام کمترین هدیه ای بود که به هواداران می توانستیم هدیه بدهیم و خوشحالم که این اتفاق افتاد.
جلالی؟
برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم.
تونی؟
مربی باهوشی است و باتجربه ای که در لیگ های بزرگ مثل پرتغال و فرانسه حضور داشته و می تواند به تراکتور کمک کند و برای لیگ ایران مفید باشد. ما پارسال هم می توانستیم با تونی به قهرمانی برسیم اما قسمت نبود. البته توانستیم با قهرمانی در جام حذفی تا حدودی آن را جبران کنیم.
جواد کاظمیان و تراکتور؟
تراکتور باشگاه بزرگی است و این هواداران تیم بودند که این بزرگی را به این تیم داده اند. برای من افتخار است که در این تیم بازی می کنم و در چیزی حدود یک سالی که در تراکتور هستم توانستم یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی با تراکتور به دست بیاورم. امیدوارم مردم همیشه ما را حمایت کنند و با حمایت هایشان به ما انرژی بدهند.
عملکرد کاظمیان در تراکتور؟
من سعی کرده ام همیشه در خدمت تیم باشم و همیشه با تلاش و دوندگی و انگیزه ظاهر شوم. فکر کنم عملکرد خوبی داشته ام و در پستی که بازی کرده ام توانسته ام مثبت ظاهر شوم. اما سعی می کنم برای تیمم گلزنی هم بکنم چون مردم از من انتظار گلزنی دارند و با گلزنی من خوشحال می شوند.
جواد کاظمیان و پرسپولیس؟
پرسپولیس تیمی است که با آن رویاهایم را ساختم. من امیدوارم این تیم که هواداران بیشماری دارد همیشه سربلند باشد و حالا که با تراکتور شانس قهرمانی در لیگ را نداریم امیدوارم این پرسپولیس باشد که در لیگ قهرمان شود تا هواداران پرسپولیس خوشحال شوند چرا که پرسپولیس متعلق به هواداران و مردم است و اهدای جام به آنها کمترین حق آنهاست و خوشحالی آنها از هر چیز مهمتر است.
رویانیان، شیرینی؟
عزت و ذلت دست خداست. من همیشه کردم با عزت زندگی کنم من صادق بودم و حرف دلم را همیشه می زنم. در مورد آقای رویانیان و شیرینی هم حرفی ندارم. مردم همیشه می توانند همه چیز را تشخیص دهند. من به عشق مردم و هواداران پرسپولیس بود که در آن تیم تلاش می کردم نه به خاطر شخص خاصی و همیشه هم برای هواداران پرسپولیس آرزوی شادی می کنم. من با آنها خاطرات خوبی را رقم زدم و هواداران پرسپولیس و باشگاه بزرگ پرسپولیس بخشی از زندگی من هستند.