به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، مس در یک قدمی آسیایی شدن این جام را از دست داد و نتوانست خودش را آسیایی کند در همین رابطه با آرمان شهدادنژاد که در بازی فینال توانست بازی قابل قبولی از خودش به نمایش بگذارد، صحبت کردیم. شهدادنژاد که درون دروازه مس واکنش های خوبی از خودش به نمایش گذاشت می گوید: «باور کنید باورمان نمی شود که جام را از دست دادیم، تراکتوری ها کلا دو تا توپ آوردند که متاسفانه یکی از آنها روی اشتباه بچگانه به گل تبدیل شد.»
وی در ادامه می گوید: «موفقیت یک تیم در گروی خیلی از مسائل است. به نظر شما لوکا باید چکار کند، در تیم ما تغییر را می شود به خوبی احساس کرد، اما بعضی از تغییرات باید از جانبه خود بازیکنان باشد. من نمی خواهم بگویم که عملکرد خوب یا بدی داشتم اما همیشه سعی کرده ام با تمرکز بالایی فوتبال بازی کنم و کمترین اشتباه را مرتکب شوم. متاسفانه ما دقت لازم نداریم و باید بیشتر تمرکز کنیم.»
وی در پایان می گوید: «فقط امیدوارم خدا به هواداران نگاه کند و مس را در لیگ نگه دارد، این تیم است حیف است که در لیگ برتر حضور نداشته باشد. امیدوارم فدراسیون بداند که مس جایگاه ویژه ای نزد اهالی فوتبال دارد و خدا کند اتفاقی بیافتد که مس در لیگ بماند. ما تمام تلاشمان را می کنیم و با تمام وجود می جنگیم اما بقیه مسائل را به خدا می سپاریم.»