به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، دیشب ورزشگاه ال مادریگال میزبان بازی ویارئال مقابل سلتاویگو بود و دقایقی قبل از اتمام این بازی بود که یک گاز اشک آور به داخل زمین پرتاب شد.
همین اتفاق باعثشد تا بازی به حالت معلق درآمده و بازیکنان دو تیم به رختکن بروند، البته در نهایت بازیکنان به میدان بازگشته و بازی را به پایان بردند.
درزمان وقوع این اتفاق سلتا۰-۱ از میزبانش پیش بود که ناگهان یک گاز اشک آور وحشتناک در نزدیکی دروازه تیم میهمان به زمین خورد.
هواداران بلافاصله استادیوم را ترک کرده و خیلی ها برای حفاظت از خودشان صورتشان را پوشاندند و بازیکنان هم به رختکن تیم بازگشتند.
البته باگذشت دقایقی و ازبین رفتن اثرات گاز اشک آور، بازیکنان به زمین بازگشتند و نولیتو گل دوم سلتاویگو را به ثمر رساند تا این تیم با برد ۰-۲ ورزشگاه مادریگال را ترک کند.
در پایان این بازی فرناندو رویگ، رئیس باشگاه ویارئال گفت: «ما واقعا این رفتارها را محکوم می کنیم. این اتفاق از سوی کسی صورت گرفته که می خواسته به باشگاه ما آسیب برساند. همه ما از عواقفب این اتفاق ضربه خواهیم خورد. وقی قطعا این اتفاق برنامه ریزی شده بود. پرتاب گاز اشک آور از بخشی از ورزشگاه صورت گرفت که آرام ترین هواداران ما آنجا نشسته بودند.»
این اتفاق درشرایطی رخ داد که کمتر از یک هفته پیش در بازی رئال مادرید در خانه اتلتیکو مادرید یکی از تماشاگران فندکی را به سمت رونالدو پرتاب کرد و این فندک به سر کریس برخورد نمود