به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی در صحبت هایی درکنفرانس خبری اش بعد از باخت تیمش مقابل سیتی در اف. ای کاپ، با اشاراه به صحبت های اخیر رد و بدل شده میان او و آرسن ونگر، خودش را «آدم بَدِه» نامید.
روز جمعه بود که مورینیو در صحبت هایی ونگر را «متخصص ناکامی» ها نامید و در شرایطی این عنوان را برزبان آورد که ونگر در صحبت های گفته بود که «مورینیو ازناکامی می ترسد.»
حالا وقتی در کنفرانس خبری بعد از بازی چلسی مقابل سیتی از مورینیو در مورد جنجال های اخیر رسانده ای اش سوال شد، او در پاسخ اشاره کرد که حالا چهره او به عنوان شخصیت بد ماجرا ترسیم شده است. او در پاسخ به خبرنگاران گفت: «تقصیر شما(رسانه ها) است. همیشه یک نفر است که آدم بَدِه می شود. شما اینطوری دوست دارید. یکی مودب است و فرد دیگر، آدم بدی است. من سورپرایز نشده ام.»
چلسی در دور پنجم رقابت های اف. ای کاپ به دست منچسترسیتی حذف شد و گلهای استووان جووتیچ و سمیر نصری تیم پیگرینی را به پیروزی رساند.
مورینیو درادامه با اشاره به ارزشهای سیتی در کسب این برد یادآوری کرد که تیم برتر به پیروزی رسیده. البته او درادامه یادآوری کرد که گل دوم سیتی که توسط نصری به ثمر رسیده، آفساید بوده و به انتقاد از فیل داود، داور بازی و دستیارانش پرداخت: «وقتی تیم بهتر می برد، فوتبال صلح آمیز است.»
آقای خاص درادامه با اشاره به عملکرد ناامید کننده ساموئل اتوئو دراین بازیه گفت: «چیزهایی است که نمی توانم بگویم. مسائلی هست که من فقط می توانم به آنها فکر کنم و درذهن خودم نگاه دارم. من نمی خواهم به صورت شخصی از فرد خاصی نام بیاورم و نمی خواهم راجع به مهاجم تیمم، دروازه بانم، دفاع چپ تیم یا فرد دیگری حرف بزنم. ما یک تیم هستیم و با هم می بریم و باهم می بازیم.»