به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، جیجی بوفون کاپیتان باتجربه یوونتوس، اعلام کرد تصمیم کونته برای جریمه کردن بازیکنان تیم بعد از تساوی برابر یوونتوس، عجیب نبوده است.
یوونتوسی ها در این دیدار با دو گل از حریف پیش بودند اما در نهایت به تساوی ۲-۲ رضایت دادند؛ نتیجه ای که باعثشد کونته آنها را جریمه کند.
بوفون به خبرنگاران گفت: " این یک سورپرایز بود، ذهنیت سرمربی را به خوبی می دانیم و او می خواهد به خوبی به ما آموزش دهد. فکر نمیکنم تصمیم او با جریمه تعجب برانگیز بوده باشد. اکنون ما به فکر کیه وو و سپس لیگ اروپا خواهیم بود، هیچ ترسی از اینکه هر سه روز یک بازی انجام دهیم ندارم، ما برنامه ریزی کاملی برای برنامه تمرینی خود داریم و با باک پر به رقابت با حریفان خواهیم رفت. "
جورجیو کیه لینی و آندره آ بارزالی به احتمال فراوان دیدار مقابل کیه وو را از دست خواهند داد. بوفون در این مورد گفت: " غیبت هر بازیکن، مسئولیت بازیکنان دیگر را افزایش می دهد. به طور واضح ما بازیکنان ارزشمندی را در اختیار نخواهیم داشت، اما ما ۱۱ نفر هستیم و برای برد می جنگیم. "
بوفون در خصوص هم تیمی ایتالیایی جدیدش، اسوالدو نیز گفت: " پابلو به خوبی خود را نشان داده است و دو هفته است بدون هیچ مشکلی به سختی تمرینات خود را دنبال می کند. او شور و اشتیاق بالایی دارد و خستگی ناپذیر است. او می داند بودن در یووه یک فرصت جدی برای او جهت حضور در جام جهانی است. "
بوفون در خصوص شایعات جدایی از همسرش النا سردووا نیز گفت: " خوشبختانه من شغلی دارم که فرصت چندانی برای فکر کردن در مورد سایر مسائل ندارم. تمام انرژی و تمرکزم در زمین مسابقه است. من یک فرد ۳۶ ساله و خود حساس هستم، پس وقتی به آینه نگاه میکنم میدانم که نقص هایی دارم، اما شخصیتی وفادار، منصف و صادق دارم. بنابراین اکنون هیچ مشکلی در زندگی ندارم که بابت آن نگران باشم. "