به گزارش سرویس خبر ورزشی ملت ایران: حسین بادامکی یکی از بازیکنانی که از نیم فصل دوم به جمع بازیکنان صبای قم اضافه شده درباره مشکلات مالی بازیکنان این تیم و اعتصاب آنها می گوید: «چند روزی بازیکنان تمرین نکردند اما متاسفانه مسوولان شهر قم عین خیال شان نیست و هیچ توجهی به تیم صبا ندارند.»
وی ادامه می دهد: «ما از روز جمعه هفته گذشته که با صبای قم بازی کردیم تا پنجشنبه به مدت ۵ روز تمرین نکردیم چرا که قرار بود طی هفته گذشته بخشی از قراردادها پرداخت شود که این اتفاق نیفتاد. الان بازیکنان صبا چک هایی دارند که مربوط به آذرماه و مقطع بین دو نیم فصل است که تیم به اردوی کیش رفته بود. من، هادی شکوری و مربیانی که از نیم فصل دوم آمدیم هم برای ۲۰ بهمن ماه چک داشتیم که هنوز پاس نشده. ما به غیر از پاداش دو سه بردی که داشتیم دیگر از صبا پولی نگرفته ایم.»
بادامکی درباره اعتصاب بازیکنان می گوید: «خب کاری از دست مان بر نمی آید اما دیدیم بازی حساسی داریم و موقعیت مان هم در جدول خطرناک است یعنی صد در صد معلوم نیست که در لیگ برتر بمانیم. به همین خاطر از روز پنجشنبه داریم تمرین می کنیم و الان سه روز است تمرینات مان ادامه دارد.»
هافبک شماره ۹۲ صبای قم درباره شرایط بازیکنان قبل از بازی پرسپولیس می گوید: «شرایط بد نیست اما بازیکنان از نظر روحی مشکل دارند. قراردادهای بازیکنان صبا بالا نیست و اینطور نیست که ۲۰ درصد قراردادهای آنها زیاد شود که آن را هم ابتدای فصل پرداخت کرده اند.»
وی ادامه می دهد: «متاسفانه اینطور به نظر می رسد که مسوولان شهر قم قصد تیمداری ندارند و می خواهند تیم به لیگ یک سقوط هزینه کند تا هزینه هایش کمتر شود.»
وی در پاسخ به این سوال که بازی صبا با پرسپولیس جدال اعتصابگران نام خواهد داشت می گوید: «بالاخره شایط پرسپولیس در هر وضعیتی که باشند از ما بهتر است و با صبا فرق می کند.»
بادامکی در جواب این سوال که آیا در دوره ۶ ساله حضورش در پرسپولیس شده بود که بخواهند اعتصاب کنند می گوید: «نه اصلا. من که خاطرم نمی آید. البته مشکل مالی وجود داشت اما چنین اتفاقی نیفتاد. الان هم باید داخل تیم باشیم تا بدانیم چه اتفاقی افتاده و دلیل اعتصاب بازیکنان پرسپولیس چیست. یعنی نمی شود از بیرون نشست و نظر داد.»