به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: منابع خبری ترکیه امروز ادعاهایی مبنی بر پیشنهاد مربیگری توسط سه باشگاه فوتبال در این کشور به انگین فیرات مربی ترکیه ای سایپا را مطرح کردند. این منابع خبری نوشتند که باشگاه های ترابوزان اسپور و چایکور ریزه اسپور دو تیم حاضر در لیگ فوتبال باشگاه های برتر ترکیه و پی. تی. تی. اسپور که در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ترکیه حضور دارند خواستار به خدمت گرفتن فیرات شده اند.
پایگاه خبری اینترنتی سون دقیقه در این باره می نویسد: فیرات که نمونه هایی از فوتبال مدرن را در ایران ارایه می دهد، مورد تقدیر جامعه ورزشی ایران قرار گرفته است و پیشنهادهایی خوبی از تیم های فوتبال ترکیه دریافت کرده است.
این پایگاه خبری با اشاره به اینکه سایپا نیز خواستار حفظ این مربی ترکیه ای است، در ادامه نوشت؛ این گونه که از شواهد مشاهده می شود فیرات بین پیشنهادهای مختلف دچار سردرگمی خواهد شد.
به ادعای سون دقیقه، فیرات همچنین از یک تیم امارات عربی متحده نیز پیشنهادی دریافت کرده است ولی در صورتی که او تصمیم به ترک تیم سایپا را داشته باشد مطمئنا به فوتبال ترکیه باز می گردد.
البته مشخص نیست منابع خبری این پایگاه خبری در مورد صحت و سقم وجود این پیشنهادات کیست. با این وجود به نظر می رسد انگین فیرات در حال بالا بردن رقم پیشنهادی اش به سایپا برای فصل بعد است و بعضی از رسانه های ترک در این مورد کمک شایانی به این مربی میکنند.