به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، مهدی تاج پس از قهرمانی تیم تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز من خودم از برگزاری بازی و جشن قهرمانی خیلی راضی بودم و نمی دانم نظر مردم چیست اما فکر می کنم این مراسم در شأن جمهوری اسلامی ایران بود.
وی در خصوص نارضایتی برخی ها مبنی بر اینکه هواداران تراکتور به داخل استادیوم نیامدند، گفت: چنین چیزی نیست. اینجا شهرستان است و ممکن است برخی ما را نشناسند ولی من تا آنجا که می توانستم تلاشم را انجام دادم که همه وارد شوند و حتی یک نفر هم پشت در نماند.
تاج در ادامه صحبت هایش در خصوص لیگ برتر گفت: دیروز از قول من گفته بودند لیگ ۱۸ تیمی می ماند ولی اگر دست من باشد لیگ را ۱۴ تیمی می کنم. لیگ ما فرسوده است و حالا که جام حذفی تمام شد باید گرفتاری ها را حل کنیم. من می خواهم کمیته فنی تشکیل دهم و آنها نظر بدهند و شاید تصمیم بگیریم که تعداد جوان های لیگ بیشتر شود و باید حتما اتفاقاتی بیفتد چون اینگونه لیگ ما ادامه پیدا کردن فایده ای ندارد و چیزی عایدمان نخواهد شد. رئیس سازمان لیگ در پایان در خصوص حضورش در رختکن تراکتورسازی گفت: نمی دانم کفاشیان به رختکن رفت یا نه ولی من به رختکن هر دو تیم رفتم و به ایرانمنش و مدیرعامل تراکتورسازی خسته نباشید گفتم.