زلاتکو کرانچار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: به سه بازیکن در سه پست مختلف تیم سپاهان نیاز داریم تا بتوانیم نقاط ضعف تیم را برطرف کرده و با قدرت بیشتری در جام باشگاه‌های آسیا بازی کنیم.

سپاهان درصدد جذب بازیکنان نامی

وی در پاسخ به این سوال که آیا به کادر فنی تیم هم فردی اضافه می‌شود یا خیر، تصریح کرد: در کنار من یک مربی بسیار خوب به نام محمود کریمی قرار دارد که به طور کامل از وی رضایت دارم، اما شاید تصمیم به استفاده از یک مربی بدن‌ساز در ترکیب تیم بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به زمزمه‌های جدایی احمد جمشیدیان از سپاهان تاکید کرد: این بازیکن هم مانند تمام بازیکنان تیم در بازی‌های مختلفی برای سپاهان به میدان رفته و در برخی از بازی‌ها هم نیمکت‌نشین بوده، اما من به عنوان نخستین مسئول تصمیم گیرنده تیم باید جوابگوی نتیجه‌گیری تیم باشم و در نهایت این نظر من است که باید به اجرا گذاشته شود، هر چند ممکن است این بازیکن از نیمکت‌نشینی ناراضی باشد.

وی با اشاره به استفاده از بازیکنان کمتر استفاده شده در ترکیب تیمش در دیدار برابر داماش گفت: آمادگی بالای این بازیکنان در تمرینات تیم ما را مجاب به استفاده از این بازیکنان در ترکیب تیم کرد و این بازیکنان نیز جواب اعتماد ما را به خوبی دادند.

کرانچار در پاسخ به این سوال که چه فکری می‌شود کرد تا سپاهان روند بردهای خود را در نیم‌فصل دوم نیز حفظ کند و با افت مواجه نشود، افزود: اگر رقابت‌های فصل گذشته را به خاطر داشته باشید، متوجه می‌شوید که با وجود اختلاف امتیازمان با صدر جدول در نیم‌فصل دوم حداقل نوسان را با سپاهان طی کردیم و موفق شدیم روند رو به رشد خود را حفظ کنیم.

وی تاکید کرد: در صورتی ‌که در فصل جاری هم بتوانیم بازیکنان مدنظر خود را حفظ کنیم، به طور حتم می‌توانیم نتایج بهتری را در ادامه رقابت‌‌های لیگ کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان اسمی برای جذب در نیم فصل دوم مدنظر سپاهان است یا بازیکنانی که جوان‌ترند، تاکید کرد: تا جایی که به بازیکنان جوان مربوط می‌شود سعی می‌کنیم، بازیکنانی را جذب کنیم که در مکتب خود سپاهان پرورش یافته باشند، اما برای تقویت تیم در جام باشگاه‌های آسیا نیاز به استفاده از بازیکنان با تجربه و اسمی هم داریم.

وی اضافه کرد: البته بازیکنان با تجربه را از هر نظر مورد ارزیابی قرار می‌دهیم تا با تطبیق خودشان با شرایط تیم بتوانند به کمک سپاهان بیایند و در این راه مسئولان تیم دست به کار شده‌اند تا بازیکنان مورد نظر ما را جذب کنند.