به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: آرسنونگرسرمربی فرانسویآرسنالمعتقد است که تیمش می بایست در بازی دیشب مقابلمنچستریونایتدهر سه امتیاز بازی را مال خود می کد و خوشحال است که تیمش بعد از لغزش در آنفیلد دوباره توانسته به طور منسجم به دفاع بپردازد.
تیم لندنی با این تساوی فرصت پیشی گرفتن از چلسی و بازگشت به صدر جدول لیگ برتر را از دست داد
شاگردان ونگر بعد از باخت ۱-۵ در آنفیلد مقابل لیورپول گام به این بازی گذاشته بودند و ونگر از اینکه شاهد باخت دوباره تیمش نبوده خوشحال است.
در پایان بازی دیشب ونگر به بی تی اسپورت گفت: «در مجموع فکر می کنم که می توانستیم به پیروزی برسیم ولی این بازی در مجموع موقعیت های کمی داشت.»
سرمربی فرانسوی آرسنال ادامه داد: «تمرکز دفاعی تیم ما فوق العاده بود. چون در بازی شنبه گلهای زیادی دریافت کرده بودیم. یونایتد هم روی دفاع کردن متمرکز بود. هر یک از دو تیم می توانست بازی را ۰-۲ به پایان ببرد. ما دو یا سه موقعیت خوب در نیمه اول داشتیم ولی ژیرود کمی جا ماند. وقتی به جلو پیش می روی، تیم حریف همیشه می تواند تو را بگیرد؛ به ویژه با مهاجمانی که در اختیار دارد. درمجموع مهم بود که در بازی ۴شنبه شکست نخوردیم.»
بازی بعدی آرسنال روز شنبه و در اف ای کاپ مقابل لیورپول خواهد بود و سه روز بعد از آن بازی، توپچی ها در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بایرن مونیخ خواهند رفت.