به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: لیونل مسی گلی بسیار زیبا به ثمر رساند تابارسلونادر بازی برگشت هم کار آسانی پیش رو داشته باشد و بتواند به فینال برسد؛ جایی کهرئال مادریدانتظار این تیم را می کشد.
بارسلونا در بازی رفت دو بر صفر پیروز شده بود و در بازی برگشت هم کار سختی پیش رو نداشت و در مجموع سه بر یک پیروز شد. مسی با گلی که زد با رکورد تلمو سارا از اتلتیک بیلبائو برابری کرد. این دو نفر بیشترین تعداد گل را برای یک تیم اسپانیایی به ثمر رسانده اند. مسی همچنین با ۵ گل بهترین گل زن جام حذفی تاکنون است.
بارسا بازی را عالی شروع کرد و در ابتدای مسابقه ضربه پدرو را خوسه آنخل با حرکتی آکروباتیک دفع کرد و نگذاشت توپ به گل تبدیل شود. اما آنخل در دقیقه ۲۶ در دفع توپ در میانه میدان اشتباه کرد، توپ در دایره میانی به لیونل مسی رسید و او با آن که پنج بازیکن احاطه اش کرده بودند با حرکتی تماشایی به پیش تاخت و ضربه ای زد که با وجود دفع سوبیکارای به درون دروازه غلتید.
بارسا در ادامه موقعیت های فراوانی داشت که با بی دقتی بازیکنان و درخشش سوبیکارای به نتیجه نرسید. سوسیه داد یک بار نزدیک بود به گل تساوی برسد که ضربه کارلوس ولا به تیر دروازه برخورد کرد. سوسیه داد در دقیقه ۸۷ با شوت محکم و زیبای آنتوان گریزمان روی پاس گونسالو کاسترو به گل تساوی دست یافت. آنها بسیار تلاش کردند در دقایق پایانی گل پیروزی را هم بزنند تا با برد از جام حذفی وداع کنند، اما این اتفاق نیفتاد. بارسلونا و رئال مادرید در ۱۹ آوریل(اواخر فروردین) فینال را برگزار خواهند کرد.