به گزارش ملت ایران به نقل از گل، یکی منبع نزدیک به پپ گواردیولا، سرمربی سابق بارسا، اعلام کرد یکی از دلایل اصلی پاسخ منفی او به چلسی، علاقه زیاد گواردیولا به برعهده گرفتن هدایت منچستریونایتد است.

چلسی چند روز قبل روبرتو دی متئو را اخراج کرد و رافا بنیتس را به عنوان مربی موقت به خدمت گرفت اما گفته می شود رومن آبراموویچ علاقه زیادی دارد تا در پایان فصل گواردیولا را به استمفوردبریج ببرد.

اما این مربی موفق که در حال حاضر دوران استراحتش را در نیویورک سپری می کند، دوست دارد در لیگ برتر تنها هدایت منچستریونایتد را برعهده بگیرد.

فرگوسن که به تازگی بیست و ششمین سال حضورش در الدترافورد را جشن گرفت، به آخرین فصولش در این باشگاه نزدیک شده و به همین دلیل شایعات زیادی در مورد جانشین احتمالی او منتشر شده است. گواردیولا و فرگوسن ارتباط نزدیکی با هم دارند و چند ماه قبل با هم در نیویورک دیدار کردند.

این منبع نزدیک به گواردیولا به خبرنگاران گفت: " تاریخ منچستریونایتد، رابطه او با فرگوسن و روندی که این باشگاه دارد، برای پپ بسیار جذاب است.

در حال حاضر برای من بسیار تعجب برانگیز خواهد بود اگر او بخواهد به چلسی برود. او واقعا در انتظار هدایت منچستریونایتد است؛ به اندازه ای که اگر لازم باشد، حاضر است دوران استراحتش را تمدید کند. "