به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: امیرقلعه نوییپس از پیروزی دو بر صفراستقلالمقابل سایپا در نشست خبری حاضر شد و درباره این دیدار گفت: خدا را شکر می کنم که بعد از چند بازی که خوب نبودیم بازی منطقی انجام دادیم. سایپا یکی از تاکتیکی ترین تیم هایلیگاست.
در نیمه دوم با دوندگی بیشتر توانستیم به گل برسیم. با لایه های دفاعی که ایجاد کردیم توانستیم مقابله حملات آنها بایستیم و روی ضد حمله هم توانستیم گل دوم را بزنیم. از هواداران هم ممنون هستم که همین اندازه هم آمده اند به اندازه ۱۰۰ هزار نفر ارزش دارند. ما با ریکاوری فنی و روحی امیدوارم برای مسابقات آسیا آماده تر باشیم.
گلزنی آرش برهانی: به برهانی تبریک می گویم او هم گل زد و پاس گل داد و دوندگی خوبی داشت. کبه هم که در بازی کاسپین مصدوم شد و با روزهای اوج فاصله دارد و امیدوارم تعطیلی لیگ به ما کمک کند تا هم بازسازی فنی و ریکاوری روحی وروانی شویم.
سیروس محجوب عنوان کرده نشست تان با اسکوچیچ شائبه بر انگیز بوده است: اعتقاد دارم مربی ملوان باید جوابش را بدهد. دیشب با تونی اولیویرا بودیم و دو شب پیش هم با کارلوس کی روش بودیم. آمدن این آدم ها به فوتبال شبهه برانگیز است و همه دنیا در هتل بودند و دیدند. واقعا متاسفم در حکومت اعتقادی این آدم ها این حرف ها را می زند، میهمان نوازی رسم ایرانی است. اگر قرار بود کاری کنیم در خفا می کردیم. این افراد شبهه برانگیز هستند که چطور آمده اند برای مسایل مادی شان و بعدا اگر خواستید جواب می دهم. قهرمانی استقلال هم دست خداست. سه چهار تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند و متر نیست که بشود گفت ۲۰ درصد یا ۳۰ درصد ما قهرمانیم همه تیم ها شانس قهرمانی دارند.