به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: حسینفرکیدرنشست خبریپس از دیدار تیمش مقابل ملوان بندرانزلی با ابراز خوشحالی از نتیجه ی دیدار گفت: جا دارد به همکاران و هواداران این پیروزی را تبریک بگویم. ما ۵ فینال پیش رو داریم که به حرف گفتنش آسان است ولی در عمل پشت سر گذاشتن آن بسیار سخت است. ما در روزی سخت و دشوار توانستیم مقابل تیم ملوان که نتایج خوبی در چند هفته اخیر کسب کرده بود، بازی را ببریم.
پیروزی در خانه: ملوان معمولا در بازی های خارج از خانه پیروزی های خوبی به دست می آورد؛ چه بسا اگر در نیمه اول سوشا عملکرد خوبی از خود نشان نمی داد، از این تیم گل هم دریافت می کردیم.
رسیدن به صدر جدول: بین دو نیمه با توجه به صحبت هایی که انجام دادیم، به بازیکنان گفتیم اگر بخواهیم قهرمان شویم باید این بازی را ببریم. در نیمه دوم ملوان را تحت فشار قرار دادیم. فشار بچه ها تا دقیقه ۸۰ نتیجه داد و ما توانستیم با تلاش بازیکنان به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم. این پیروزی را به تیم تبریک می گویم.
گل در دقایق آخر: هر شخصی که فوتبال بازی کرده باشد می داند که پیروزی در این شرایط بسیار سخت است. شرایطی که تیم مقابل به دنبال کسب یک امتیاز است و ما هم دنبال کسب پیروزی هستیم.