به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: یکشنبه ۲۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۲ هفته بیست و ششم لیگ برتر
ساعت:۱۴:۳۰
ورزشگاه:حافظیه شیراز
تماشاگر:۱۰۰۰۰ نفر
داور:البرز حاجی پور - سجادطوری - ظهیری
اخطار:محسن مسلمان، سید جلال حسینی(پرسپولیس) سیامک کوهنورد، مهرداد کریمیان، محمدی(فجر)
اخراج:
فجر سپاسی
محمد صالح خلیل آزاد، سعید قزلچی، رامتین سلیمان زاده، علیرضا جلیلی، میثم خداشناس،(مسعود ریگی) سیامک کوهنورد، مهرداد کریمیان(ارمان رمضانی)حمید جوکار، جلال الدین علی محمدی، سمیر بکریچ، محمد حیدری(نزهتی)
سرمربی: محمود یاوری
پرسپولیس
نیلسون، سید جلال حسینی، محسن بنگر،(رضا نورمحمدی) حسین ماهینی، میثم حسینی، رضا حقیقی، محمد نوری، محسن مسلمان(پیام صادقیان)، محمد رضا خلعتبری، حمید رضا علی عسگری(سید صالحی) و محمد عباس زاده
سرمربی: علی دایی
گل ها:
(۱-۰) پرسپولیس:در دقیقه ۵۱ قرمزها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و توپ ارسالی محسن مسلمان با دخالت مدافع فجر راهی دروازه این تیم شد. البته فجری ها اعتقاد داشتند داور نمی بایست ضربه خطا را به سود پرسپولیس می گرفت.
(۱-۱) برای فجر:بازیکنان سپاسی که چند دقیقه ای بود حملات پر دامنه ای را روی دروازه حریف تدارک می دیدند سرانجام با یک شوت ازا راه دور موفق شدند دورازه نیلسون را باز کنند. زننده ضربه جلال الدین محمدی بود. شوت او از گوشه محوطه جریمه نواخته شد و نیلسون هم نتوانست ان را بگیرد.
موقعیت های خطرناک:
دقیقه۷: دقایق ابتدایی بازی با حملات کم دامنه فجر همراه بود. در دقیقه هفت بازی، بازیکن فجر صاحب موقعیت نسبتا ایده آلی در هجده قدم پرسپولیس شد که شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه ۱۵: جوکار از سمت راست قرمزها سانتری را کشید و جلال محمدی روی سر عسگر هد زد که ضربه او خارج از چارچوب دروازه بود.
دقیقه۳۰ -نخستین حمله جدی قرمزها در این دقیقه حادثشد. حسین ماهینی از بیرون هجده قدن شوت نسبتا محکمی را زد که دورازه بان فجر در دو ضرب این توپ را مهار کرد.
دقیقه ۶۰:در این دقایق که فجر برای جبرلان گل خورده یکپارچه حمله شده بود تا استانه فتح دروازه نیلسون پیش رفت. مهرداد کریمیان شوت محکمی را از پشت محوطه جریمه پرسپولیس زد که توپ او به تیرک عمودی دروازه حریف برخورد کرد. این بهترین موقعیت فجر تا این دقیقه بازی بود
اتفاق ویژه:
از طرف ماموران ورزشگاه به لیدرهای پرسپولیس گفته شده که به هیچ عنوان علیه محمود گودرزی وزیر ورزش شعار ندهند. قبل از شروع بازی، طبق هماهنگی هایی قرار بود با شعار علیه وزیر ورزش مراتب اعتراض خود را به گوش وزیر برسانند.