به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: وینرونیستاره انگلیسیمنچستریونایتددر صحبت هایی اعلام کرده که تیمش اگر می خواهد مجوز حضور در رقابت های فصل بعدلیگ قهرمانان اروپارا کسب کند باید بهتر از اینها به فعالیت بپردازد.
یونایتد در روز اول فوریه مغلوب استوک سیتی شد تا هشتمین باخت این فصلش در لیگ برتر را تجربه کند و حالا آنها در رده هفتم جدول هستندو ۱۵ امتیاز با آرسنال فاصله دارند.
یونایتد در طول تمام فصل گذشته تنها در ۵ بازی در لیگ برتر شکست خورده بود و حالا رونی اعلام کرده که امید چندانی به قهرمانی در رقابتهای لیگ انگلیس نیست.
رونی در گفتگو با برنامه فوتبال فوکوس بی بی سی گفت: «ما باید به عنوان یک تیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ما در بهترین جایگاه ممکن نیستیم ولی به مبارزه ادامه خواهیم داد وروبه جلو خواهیم رفت تا در بهترین جایگاه ممکن قرار بگیریم. می دانیم که قهرمانی در رقابتهای این فصل لیگ برتر کار خیلی خیلی سخت و دشواری خواهد بود و اگر بخواهیم واقع بین باشیم، باید به این فکر کنیم که حضور در جمع ۴تیم برتر لیگ هدف ماست. ما همیشه برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می کنیم ولی شاید الان فاصله مان با صدر جدول کمی زیاد است.»
رونی در ادامه راجع به دیوید مویس سرمربی تیمش گفت: «مویس سرمربی فوق العاده ای است.. من در اورتون هم با او کار کرده بودم و الان چند ماهی است که دریونایتد زیرنظر او کار می کنم. او تمام توانش را به کار می گیرد ولی این بازیکنان هستند که باید تلاش کنند تا بهتر کار کنند و امیدواریم که بتوانیم این کار را انجام دهیم.»
از یک فصل پیش تا به امروز گمانه زنی های زیادی در مورد آینده رونی در خارج از اولدترافورد به گوش می رسد و قرارداد کنونی او با یونایتد تا فصل ۵-۲۰۱۴ اعتبار دارد. او دراین باره یادآوری کرده که اجازه نمی دهد که این بحثها تمرکزش از فوتبال را منحرف کند: «من همیشه گفته ام که تمرکزم روی فوتبالم است. من فقط تلاش می کنم تا بهترین بازیهای ممکن را انجام داده تا بتوانم به تیمم کمک کنم تا موفق باشد.»