به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:تراکتورسازیبا قهرمانی درجام حذفینه تنها برای نخستین بار این جام را بالای سر می برد، بلکه این شانس را پیدا می کند تا از مسیر کوتاهتری به سهمیه آسیایی دست پیدا کند. در ضمن اینکه این مساله شاگردان تونی را در ادامه بازی های لیگ امیدوارتر می کند. این تیم که با تک گل دقیقی راهی فینال شد، در کرمان نیز چشم امید به این مهاجم دوخته است تا با گل های زیبایش دوباره شادی را به هواداران هدیه کند.
این مصاجبه را به نقل از ایران ورزشی بخوانید:
هواداران تراکتورسازی چقدر امید داشته باشند تا قهرمانی جام حذفی را در کرمان جشن بگیرند؟
من به آنها قول می دهم نه تنها من بلکه همه بچه ها با تمام وجودشان در زمین بازی کنند. ان شاء ا… خدا هم کمک کند تا ما همراه هواداران قهرمانی تیممان را در جام حذفی در کرمان جشن بگیریم. آرزوی تمام بچه ها این است که دل هواداران شاد شود.
دوست داشتید فینال در تبریز بود؟
صددرصد، ولی تراکتورسازی تماشاگرانی دارد که تیم را تنها نمی گذارند. قرار است ۵۰درصد ورزشگاه کرمان را به هواداران ما اختصاص دهند که در این صورت تراکتورسازی با وجود هوادارانش تنها نیست. بچه ها با وجود هواداران خیلی روحیه و انگیزه می گیرند.
فکر می کنید اگر بازی در تبریز بود راحت تر نتیجه می گرفتید؟
درست است که اگر بازی در تبریز بود شاید از جهاتی راحت تر بودیم در کرمان ما میزبان نیستیم و از طرفی شرایط زمین این ورزشگاه اصلا مناسب نیست ولی اینها دلیل نمی شود که ما بخواهیم جلوی این تیم، کم قدرت ظاهر شویم. بچه ها برای قهرمانی جام حذفی به کرمان می روند.
از انگیزه و روحیه بچه ها صحبت کردید. با آمدن تونی اولیویرا خیلی روحیه تیم بهتر شده؟
تونی خیلی به بچه ها و تیم روحیه می دهد. هواداران هم او را دوست دارند. از وقتی او به عنوان سرمربی به تراکتورسازی آمده، هواداران با این تیم آشتی کرده اند و همه اینها باعثشده اعتماد به نفس بچه ها بالا برود. در کل شرایط تیم تراکتورسازی خیلی خوب است.
نگاه اولیویرا در این مقطع بیشتر به جام حذفی است یا لیگ؟
نگاه ما هم به جام حذفی است و هم به لیگ. در جام حذفی هدفمان قهرمانی است. تیم ما این شانس را دارد که با قهرمانی در جام حذفی به سهمیه آسیایی دست پیدا کند. البته این را هم بگویم که قهرمانی در جام حذفی خیلی به بچه ها در ادامه بازی های لیگ امید می دهد. ما می خواهیم تلاشمان را بکنیم تا در لیگ هم جزو سه تیم صدر جدول باشیم.
با توجه به جایگاه مس کرمان در لیگ از الان خودتان را قهرمان می بینید؟
اینطور نیست. فینال جام حذفی داستان دیگری است. بچه ها اصلا نباید تیم مس را دست کم بگیرند. در ضمن این بازی در کرمان برگزار می شود و تیم مس میزبان است.
امروز هم مقابل نفت بازی دارید، این تیم را چطور می بینید؟
نفت بازیکنان خیلی خوبی دارد و نتایجی که این تیم تا اینجای فصل گرفته گویای این موضوع است. به نظرم امروز باید بازی سختی مقابل این تیم داشته باشیم هم نگاه ما و هم نگاه نفت به صدر جدول است. ما در این بازی به دنبال نتیجه هستیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا ۳ امتیاز را بگیریم.
با این برد باز هم می توانید به جمع مدعیان کسب سهمیه برگردید؟
بله، با این ۳ امتیاز می توانیم کمی شرایطمان را در جدول بهتر کنیم. اما باید توجه داشت که دیگر مدعیان هم دنبال کسب پیروزی و ۳ امتیاز هستند.
چشم امید هواداران خیلی به شماست. تراکتورسازی با گل زیبای شما راهی فینال شد. این قول را به هواداران می دهید تا دوباره در جام حذفی منتظر گل زدن های شما باشند؟
ان شاء ا… خدا به من عزت دهد تا دوباره دل هوادارانم را شاد کنم. هواداران تراکتورسازی خیلی بامعرفت هستند، من از همه آنها تشکر می کنم.