به گزارش سرویس ورزشی ملت ایران، رقابت های لیگ برتر انگلیس شنبه عصر با برگزاری هشت دیدار از هفته ی بیست و پنجم رقابت ها پیگیری می شود
اوضاع جدول
در پایان هفته بیست و چهارم رقابت ها، آرسنال با برد دو بر صفر برابر کریستال پالاس ۵۵ امتیازی شد به صدر جدول لیگ برتر انگلیس بازگشت؛ در حالی که سیتی با متحمل شدن نخستین شکست خانگی فصل برابر چلسی باعثشد تا با چلسی امتیازهایش برابر شود، اما همچنان با ۵۳ امتیاز به دلیل تفاضل گل بهتر بالاتر از چلسی در رده ی دوم ماند. لیورپول در خانه ی وست بروم متوقف شد و اورتون هم هر سه امتیاز خانگی برابر استون ویلا را کسب کرد و به ترتیب با ۴۷ و ۴۵ امتیاز رده های چهارم و پنجم جدول را اشغال کردند. وستهام، کاردیف سیتی و فولام هر سه با کسب تنها ۲۲،۲۱ و ۱۹ امتیاز سه تیم قعر نشین این هفته محسوب می شوند.
دیدارهای مهم هفته
از هفته بیست و پنجم این رقابت ها در مهمترین دیدارها، آرسنال در آنفیلد به مصاف لیورپول تیم چهارم جدول، منچستر سیتی به میهمانی نورویچ سیتی می روند.
گلزنان برتر
در پایان این هفته از رقابت ها، لوئیس سوارس از لیورپول ۲۳ گله شد و به تنهایی بالاتر از سرخیو آگوئرو ۱۲ گله در صدر این رده بندی قرار گرفت. در حالی که دانیل استوریج مهاجم لیورپول با ۱۴ گل زده بدون زدن حتی یک گل از روی نقطه ی پنالتی به رده ی سوم رسید. یایا توره به همراه رمی به ترتیب با ۱۲ و ۱۱ گل در رده های بعدی هستند.
شنبه ۱۹ بهمن(۸ فوریه)
لیورپول - آرسنال: ساعت ۱۶:۱۵
استون ویلا - وستهام: ساعت ۱۸:۳۰
چلسی - نیوکاسل: ساعت ۱۸:۳۰
کریستال پالاس - وستبروم: ساعت ۱۸:۳۰
نورویچ سیتی - منچستر سیتی: ساعت ۱۸:۳۰
ساوتهمپتون - استوک سیتی: ساعت ۱۸:۳۰
ساندرلند - هال سیتی: ساعت ۱۸:۳۰
سوانسی - کاردیف سیتی: ساعت ۲۱:۰۰
یکشنبه ۲۰ بهمن(۹ فوریه)
تاتنهام - اورتون: ساعت ۱۷:۰۰
منچستر یونایتد - فولام: ساعت ۱۹:۳۰