ملت ایران:سرمربی اسکاتلندی منچستر یونایتد پس از پیروزی ۳ بر ۲ شاگردانش برابر آستون ویلا در هفته یازدهم لیگ برتر به ستایش از مردانش پرداخت.

فرگوسن که با شبکه خبری BBC صحبت می‌کرد با ستایش از قابلیت‌های تیمش گفت: مسابقه‌ای رویایی بود. ویلا اکنون کاملا ناامید شده است. آن هم درست پس از آن که چنین عملکردی در بازی داشتند. آن‌ها دیوانه‌وار می‌دویدند. در نیمه دوم رویایی بازی کردیم. بلافاصله پس از آن که گل نخست را زدیم می‌دانستم بازی را برمی‌گردانیم. نیمه نخست نیمه‌ ما نبود. می‌دانستم چیچاریتو با سرعت و تحرکش در محوطه جریمه می‌تواند تحول ایجاد کند. دوباره همانند تمام این فصل همه چیز رویایی بود. وقتی تو موفق به انجام هت تریک می‌شوی، به خودی خود برای روزهای آتی سرحال هستی.

فرگوسن در پاسخ به پرسشی درباره گل دوم یونایتد و این که آیا چیچاریتو زننده‌اش بود یا بازیکن آستون ویلا گفت: «شایسته است یک هت تریک به نام هرناندس ثبت شود. کاملا احمقانه خواهد بود چنانچه این گل و در نهایت هت تریک به نام او ثبت نشود. شوت فوق‌العاده‌ای بود او خودش را در موقعیت شوت‌زنی قرار داد و شایسته آن است که زننده آن گل شناخته شود.

ایسنا