ملت ایران: مدیر برنامه‌های ایرانی آپیا در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس درباره آخرین شرایط مذاکره پرسپولیسی‌ها با این بازیکن گفت: هر فردی که می‌گوید آپیا مریض است می‌تواند به تمرینات بیاید و کیفیت این بازیکن را از نزدیک ببیند.

به نظرم نگرانی در خصوص قرارداد آپیا با پرسپولیس وجود دارد، متاسفانه برخی دوستان منافع‌شان به خطر افتاده و حرف‌هایی بسیار عجیبی درباره این بازیکن می‌زنند اما وقتی آپیا از من درباره رسانه‌ها می‌پرسد خجالت می‌کشم برخی از موضوعات را برایش ترجمه کنم.

وی تاکید کرد: امیدوارم مسئولان باشگاه پرسپولیس این موضوع را پیگیری کنند، چون برای آمدن این بازیکن زحمات زیادی کشیده‌اند. امروز وقتی که از آپیا پرسیدم در کل چرا به ایران آمدی و در فوتبال امارات قرارداد نبستی؟، گفت: من هنوز فوتبالم تمام نشده، می‌خواهم در جایی باشم که هواداران زیاد باشند و این برای من یک برگ برنده است. آپیا در این زمینه به من اعلام کرده که دوست ندارد در فوتبالی بازی کند که میانگین هوادار آن ۲۰ نفر باشد و این شرایط در فوتبال امارات وجود دارد.

آپیا در این زمینه به من گفت: طبق بررسی‌هایی که داشتم میانگین حضور هواداران در بازی‌های پرسپولیس و خیلی دیگر از بازی‌ها به ۵۰ هزار نفر رسیده، این برای من بسیار خوب است و به همین دلیل می خواهم فوتبالم را در کشوری که مردمش عاشق این رشته ورزشی هستند ادامه بدهم.

فارس